Monster Notebook Temmuz 9, 2021 11:11

Intel Monsters Reloaded 2021 Etkinliği Oyunculara Para Ödülü Dağıtıyor

Intel ve Monster'ın ortak projesi olan Intel Monsters Reloaded 2021 etkinliği başladı. 300.000 TL'yi bulan ödül havuzu dikkat çekiyor.
Intel Monsters Reloaded 2021 Etkinliği Oyunculara Para Ödülü Dağıtıyor

Türkiye’de performans canavarı oyuncu bilgisayarları ile büyük beğeni toplayan Monster Notebook, işlemci devi Intel ile ortak bir projeye imza attı. 300.000 TL’yi bulan ödül havuzu ile başlayan Intel Monsters Reloaded 2021 etkinliğinde online tabanlı olan CS:GO, Valorant, Rocket League, Fortnite, Minecraft gibi popüler oyunlar bulunuyor.

Bu etkinlik kapsamında oyuncuların yakından tanıdığı ünlü yayıncılar Ahmet “Jahrein” Sonuç, Pelin ”Pqueen” Baynazoğlu ve Mete “Eastergamerstv” Özbey etkinliğe konuk olacak. Türkiye’nin en büyük ödül havuzunu oluşturan bu etkinlikte ayrıca Monster Notebook ürünleri de ödül olarak oyunculara dağıtılacak.

Eğer kendinize güveniyor ve sıkı bir oyuncuyum diyorsanız bu etkinliğe katılıp hünerlerinizi sergileyip ödüllerin sahibi olabilirsiniz. Türkiye’nin gururu olan Monster Notebook, en güncel teknolojiyi oyuncular ile buluşturmaya devam edecek. Pandemi döneminde uzaktan desteği ile ülkemizde büyük işlere imza atan marka, sunduğu performans ile oyuncuların gözde markaları arasında olmayı başarmıştı.

Monster’ın Intel gibi önemli bir isimle partnerlik yapması da firma için büyük önem taşıyor. Global bir marka olma yolunda hızla ilerleyen Monster yeni etkinlikleri ile önümüzdeki dönemde de oyuncularla birlikte olmaya devam edecek.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.