Bilgisayar Temmuz 9, 2021 16:25

Huawei MateBook Bilgisayarlar Online Mağaza’ya Özel İndirimde

Huawei MateBook bilgisayarlar 1 Temmuz - 15 Ağustos arasında Online mağazada sürecek yaz kampanyası dahilinde özel fırsatlar sunmakta.
Huawei MateBook Bilgisayarlar Online Mağaza’ya Özel İndirimde

Huawei MateBook bilgisayarlar için yeni bir yaz kampanyası daha duyurdu. 1 Temmuz – 15 Ağustos tarihleri aralığında devam edecek kampanyada HUAWEI’nin dizüstü bilgisayarlarından MateBook X Pro i7, MateBook X Pro i5, MateBook X, MateBook D15 i3 ve MateBook 13 R7 indirim fırsatları ve hediyeleri ile birlikte tüketiciler ile buluşuyor.

Huawei MateBook X Pro

Utra ince ve hafif yapısının yanında inanılmaz ince çerçeve ve yüzde 91’lik ekran kasa oranıyla taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan bilgisayarın Intel i5 işlemcili versiyonu 15.999 TL satış fiyatıyla tüketicilere sunuluyor. Intel i7 işlemcili versiyonu ise 1 TB depolama alanına sahip ve 18.999 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Her iki versiyonda da tüketiciler yalnızca 1 TL daha fazla vererek HUAWEI AF30 Bluetooth Mouse, HUAWEI CD dizüstü bilgisayar çantası, HUAWEI AX3 çift işlemcili Wi-Fi router, HUAWEI Display 23.8 ve HUAWEI Sound ürünlerinden birini alabiliyorlar.

HUAWEI MateBook X

MateBook X, kompakt bir boyutta gelirken, hafif magnezyum-alüminyum alaşımlı kasasıyla yakışıklı görünen bir bilgisayar. Sadece 13,6 mm kalınlığında ve 1 kg ağırlığıyla, tıpkı bir kağıt gibi yalnızca iki parmakla kolayca taşınabilir.

MateBook X, 10.999 TL fiyatıyla tüketicilere sunuluyor. Tüketiciler, vade farksız 4 ay taksit imkanından da yararlanabiliyor. Ayrıca tüketiciler MateBook X satın alırken yalnızca 1 TL daha vererek HUAWEI AF30 Bluetooth Mouse veya HUAWEI CD dizüstü bilgisayar çantası sahibi olabiliyorlar.

HUAWEI MateBook D 15 i3

Güç ve performans dengesini en iyi şekilde sunan Intel Core i3-10110U işlemciden gücünü alan MateBook D15, HUAWEI Shark Fin Fan 2.0, gelişmiş soğutma sisteminin yeni sürümünü de içeriyor. Bu sayede cihazın soğutma ve güç verimliliği artırılıyor. 8 GB çift kanallı DDR4 belleğe sahip MateBook D15, yüksek hızlı PCIe arabirimi ile de önemli bir hız avantajına imza atıyor. SSD ve SSD + HDD seçenekleri ise ek depolama alanı ihtiyacı olan kullanıcılar için farklı seçenekler olarak sunuluyor.

Intel Core i3-10110U işlemcili MateBook D15 i3, 4.999TL tavsiye edilen kullanıcı fiyatı ve vade farksız dört taksit imkanıyla HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. MateBook D15 i3 satın alan kullanıcılar yanında HUAWEI Pascal Dizüstü Bilgisayar Sırt Çantası ile HUAWEI AF30 Bluetooth Mouse takım olarak almak isterlerse 5.499TL karşılığında hepsine birden sahip olabiliyor.

HUAWEI MateBook 13 R7

MateBook 13 R7, hafif donanımı, FullView ekran özellikleri, güçlü performansı ve sağlam donanımıyla kullanıcıları ile buluşuyor. Multi-Screen Collaboration desteği de dahil olmak üzere bir dizi yeni özellik ile daha da güçlenen MateBook 13 R7, oyun ve multimedyadan okul ve iş ihtiyaçlarına kadar, birçok ihtiyacı sorunsuz bir şekilde karşılıyor.

Radeon RX Vega 10 Graphics barındıran AMD Ryzen 7 3700U işlemcili HUAWEI MateBook 13 R7, 14 Temmuz’a kadar HUAWEI Online Mağaza üzerinde ön satışta olacak. 8.499TL fiyat etiketleriyle ön satışa sunulan HUAWEI MateBook 13 R7 ayrıca 50 TL ön ödemeye, 150 TL ek indirimin yanında ödemelerde vade farksız 4 taksit imkanı da sunuluyor. MateBook 13 R7 satın alan kullanıcılar ayrıca 1.399 TL değerindeki HUAWEI Display 23.8 monitör ile 349 TL değerindeki HUAWEI MateDock 2’ye de sahip oluyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.