Akıllı Telefon Temmuz 8, 2021 10:55

Samsung Galaxy A52s Geliyor, Bakalım Neler Değişecek!

Samsung oldukça popüler olan A serisi telefonu Galaxy A52'nin yeni bir versiyonunu hazırlıyor. Telefon Samsung Galaxy A52s ismini alacak.
Samsung Galaxy A52s Geliyor, Bakalım Neler Değişecek!

Yakın zamanda tanıtılan Galaxy A52 ve Galaxy A72 hem tasarım hem de teknik özellikleri noktasında kullanıcıların beğenisinin kazanan modeller oldular. Her iki telefon Türkiye’de de satışta ve özellikle Galaxy A52’nin rekabetçi bir fiyattan satışta olduğunu belirtelim. Gelelim Samsung cephesindeki son gelişmeye. Son sertifika sürecine göre teknoloji devi Samsung Galaxy A52s modelini hazırlıyor. Şimdi bu telefonun detaylarına göz atalım.

Samsung Galaxy A52s İçin Sertifika Süreci Başladı

Samsung’un Galaxy A serisinde bazı telefonların “S” modellerini duyurmasına alıştık. Özellikle giriş seviyesi modellerde uygulanan bu strateji Galaxy A5x serisinde de bazen uygulanmak. 2019’da Galaxy A50’nin A50s versiyonu tanıtıldı. 2020’de Galaxy A51s olmadı fakat 2021’de Galaxy A52s modelinin olacağı yönünde bilgiler gelmeye başladı.

SM-A528B model numarasını taşıyan telefon için Hindistan’da sertifika süreci başlamış durumda. Burada telefonun teknik özellikleri noktasında bir bilgi verilmiyor, fakat önceki S serisi modeller kıyaslandığında hangi özelliklerin geliştirileceğini az çok tahmin edebiliyoruz.

Galaxy A52s’te daha iyi bir kamera paketi bekliyoruz. Galaxy A52’deki derinlik sensörünün yerini Galaxy A72’de olduğu gibi bir telefoto kamera alabilir. Yine daha fazla renk seçeneğiyle Galaxy A52s renklendirilebilir. Galaxy A52s modeline dair önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi ortaya çıkacaktır. Merak edilen telefonun yaygın şekilde satışa sunulup sunulmayacağı.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.