Güncel Teknoloji Haberleri Temmuz 6, 2021 12:58

OPPO Band Sport Türkiye’de Satışa Sunuldu

OPPO'nun spor odaklı yeni akıllı bilekliği OPPO Band Sport Türkiye'de satışa sunuldu. İşte özellikleri ve fiyatı hakkında her şey.
OPPO Band Sport Türkiye’de Satışa Sunuldu

Çinli teknoloji devi OPPO’nun merakla beklenen yeni spor odaklı akıllı bilekliği OPPO Band Sport Türkiye’de satışa sunuldu. Peki, bu akıllı bileklik özellikleri ile kullanıcılara neler sunuyor? İşte OPPO’nun yeni bilekliği hakkında her şey.

OPPO Band Sport neler sunuyor?

OPPO’nun yeni bilekliğinde 1.1 inç büyüklüğünde AMOLED ekran yer alıyor. 12 farklı egzersiz moduna ve çok çeşitli işlevlere sahip OPPO Band Sport, sürekli aktif ve hızlı yaşam temposuna sahip olanlar için ideal bir model olarak öne çıkıyor.

Akıllı bileklik uyku, nabız ve sürekli olarak kandaki oksijen değerini ölçen OPPO Band Sport, kullanıcıların sağlığı için kayıt tutarak gerekli analizi de yapabiliyor. Ayrıca bu bileklikler kandaki oksijen miktarını ölçme özelliği de yer alıyor.Profesyonel uyku izleme özelliğine sahip olan bileklik kullanıcıların daha sağlıklı uyku biçimleri geliştirmesine yardımcı oluyor.

Egzersiz yapmayı kolaylaştıran OPPO Band Sport’ta koşu, yürüme, bisiklet, yüzme, badminton, kriket ve yoga dahil olmak üzere 12 farklı egzersiz modu bulunuyor. OPPO Band Sport egzersiz verilerini kaydederken kullanıcılar da sağladıkları ilerlemeyi, sadece Google Play’de bulunan HeyTap Health uygulamasından takip edebiliyorlar.

OPPO Band Sport

Band Sport pil için yüksek performanslı, az enerji tüketen bir işlemci kullanıyor. 100mAh düzeyindeki pil sadece 1.5 saatte tam olarak şarj oluyor. Siyah rengi ile satışa sunulacak olan bu bilekliğin fiyatı ise 349 TL gibi oldukça uygun olacak. Mi Band’e rakip olacak olan bu bileklik, özellikle spor ve sağlığına önem verenlerin mutlaka şans vermesi gereken bir model olmuş diyebiliriz.

OPPO Bant özellikleri

  • 1,1 inç (126 x 294 piksel) AMOLED 24 bit renkli dokunmatik ekran %100 P3 renk gamına sahip 2.5D ekran
  • Çağrılar, mesajlar ve daha fazlası için uygulamalardan gelen bildirimleri gösterme özelliği
  • Sessiz alarm, Hava Durumu, Müzik kontrolü, telefondan anında konum kilidi
  • 12 spor modu (Açık havada koşu, Açık havada bisiklete binme, Açık havada yürüyüş, Kapalı Alan Bisiklete binme, Kapalı alan koşusu, Yağ kaybı koşu, Serbest antrenman, Badminton, Yüzme, Kürek makinesi, Eliptik makine ve ağırlık çalışması)
  • Kalp atış hızı sensörü
  • kan oksijen izleme için Sp02 sensörü
  • Üç eksenli İvmeölçer
  • 5ATM (50 metre) suya dayanıklı
  • Android ve iOS cihazlara bağlanmak için Bluetooth 5.0 LE, NFC
  • 14 güne kadar kullanım sunan 100 mAh pil
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.