Akıllı Telefon Temmuz 6, 2021 9:55

Uygun Fiyatlı Katlanabilir Telefon Galaxy Z Flip 3 Lite Geliyor

Son gelişmeler Samsung'un ağustos ayında üç yeni katlanabilir telefon duyuracağını gösteriyor. Sürpriz model Galaxy Z Flip3 Lite olacak.
Uygun Fiyatlı Katlanabilir Telefon Galaxy Z Flip 3 Lite Geliyor

Samsung, 11 Ağustos’ta gerçekleştireceği Unpacked etkinliğinde Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3, Galaxy Watch 4 serisi ve yeni Galaxy Buds dahil olmak üzere yeni cihazları piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Katlanabilir akıllı telefonlara dair son dönemde sayısız sızıntı gerçekleşti. Etkinlik tarihi yaklaşırken ise sürpriz bir gelişme yaşandı. İddiaya göre Samsung, Galaxy Z Flip 3 Lite modelini de hazırlıyor. Görünüşe bakılırsa Samsung, katlanabilir akıllı telefonları ana akım haline getirmeye çalışıyor ve yaklaşmakta olan bu ‘Lite’ versiyonu bu amaca açılan önemli bir kapı olacak.

Galaxy Z Flip 3 Lite Uygun Fiyatlı Olacak

Korean Herald sitesinin aktardığı bilgiye göre Z Flip 3 Lite, Güney Koreli teknoloji devinin 11 Ağustos tarihindeki gerçekleştireceği etkinlikte tanıtılacak. Site, Samsung’un bu etkinlikte aynı zamanda Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 şeklinde iki katlanabilir telefon daha duyuracağını onaylıyor.

Katlanabilir akıllı telefonlar fiyatları itibariyle hala pek çok kullanıcının erişebileceği seviyede değil. Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3, öncüllerine kıyasla 200 dolar daha düşük fiyattan satışa sunulması gündemde. Elbette önemli bir gelişme, fakat burada Lite modelin uygun fiyatıyla daha geniş kitlelere yönelik olacağını söyleyebiliriz. Z Flip 3 Lite’ın nasıl bir tasarıma sahip olacağını belli, buradaki merak edilen standart modele kıyasla teknik özelliklerin ne kadar kırpılacağı.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.