Güncel Teknoloji Haberleri Temmuz 5, 2021 10:21

OnePlus Tablet Pazarına Adım Atıyor

OnePlus tablet pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor. Markanın ilk tabletine dair ilk başvurular birkaç gün önce başlamış görünüyor.
OnePlus Tablet Pazarına Adım Atıyor

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus, 2014’teki telefon duyurusu başlangıcından bu yana birden fazla teknoloji kategorisine adım attı. Bir zamanlar amiral gemisi katili akıllı telefonlarla nam salan OnePlus, akıllı TV’ler, ses ürünleri ve yeni OnePlus Watch dahil olmak üzere birçok yeni ürünü piyasaya sürdü. Şimdi ise OnePlus tablet pazarına girmeye hazırlanıyor.

OnePlus Tablet İçin Başvuru Ortaya Çıktı

Şirket yakında tablet kategorisinde yeni bir ürün çıkarabilir. Resmi bir açıklama bulunmamakla birlikte, Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi’ndeki (EUIPO) bir liste, yeni bir tabletin piyasaya sürüleceğine dair ipuçları veriyor. Liste, OnePlus’ın yeni tabletini önümüzdeki aylarda piyasaya sürebileceğini gösteriyor. Resmi lansman öncesinde EUIPO web sitesindeki OnePlus Pad listesine bir göz atalım.

Ürünün nasıl isimlendirileceği henüz net olmamakla birlikte patent başvurusunda bunun OnePlus Pad olduğu görülüyor. Patent başvurusu, cihazın takma adını doğrulaması dışında tablet hakkında bir bilgiye yer vermiyor. Muhtemelen yakın zamanda gerçekleşecek sızıntılarla birlikte tabletin ekran boyutu, tasarımı, performans birimi gibi detaylarını öğrenmiş olacağız.

BBK Holding çatısı altındaki diğer üç şirketin de tablet pazarına girmeye hazırlandığı bilgisini verelim. Realme Pad kısa süre önce şirket tarafından zaten onaylandı. Yine OPPO ve Vivo’nun tablet cihazları üzerinde çalıştıkları bazı sertifika bilgilerine yansıdı.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.