Akıllı Telefon Temmuz 4, 2021 9:54

Samsung Merakla Beklenen Etkinliğin Tarihini Açıkladı

Samsung Galaxy Z Fold 3 başta olmak üzere birçok yeni ürün için tarih verildi. Teknoloji devi ağustos ayında gövde gösterisine hazırlanıyor.
Samsung Merakla Beklenen Etkinliğin Tarihini Açıkladı

Samsung’un son dönemde birçok sızıntıya konu olan katlanabilir telefonları, akıllı saatleri ve kablosuz kulaklığının tanıtılacağı etkinliğin tarihi sonunda açıklandı. Etkinlik kapsamında Samsung Galaxy Z Fold 3,  Galaxy Z Flip 3, Galaxy Watch 4 serisi ve Galaxy Buds 2’nin tanıtılacağı resmen onaylandı. Samsung’un birçok ürünü görücüye çıkaracağı etkinliğin tarihi ise 11 Ağustos.

Aslına bakarsanız yukarıda saydığımız ürünlere dair son dönemde o kadar çok sızıntı gerçekleşti ki, bunlar hakkında neredeyse bilmediğimiz bir detay kalmadı. Hatta son olarak Galaxy Watch 4 serisi saatler ve Galaxy Buds 2’nin fiyat bilgileri açıklandı.

Samsung’un önümüzdeki ay gerçekleştireceği Unpacked etkinliğinde en fazla ilgi katlanabilir telefonlarda olacaktır. Her iki telefon Snadpragon 888 işlemcisinde güç alıp daha gelişmiş menteşe sistemi ve ekranla gelecekler. Burada Galaxy Z Fold 3’ün S-Pen tarafından destekleneceği kısa süre önce onaylandı.

Akıllı saatlerin fiyatına gelince; kısa süre önceki sızıntıya göre Galaxy Watch 4’ün 40mm’lik versiyonu 350 € ila 370 € arasında fiyatlandırılacak. Aynı saatin 44mm’lik versiyonu içinse fiyatın 380 € ila 400 € arasında olacağı ifade ediliyor.

Görselleri kısa süre önce ortaya çıkan Galxy Watch 4 Classic modelinde 42 mm için fiyat 470 € – 500 €, 46 mm versiyonu ise 500 €– 530 € arasında fiyatlandırılacak.

Galaxy Watch 4 için renk seçenekleri arasında siyah, gümüş, altın ve yeşil bulunuyor. Galaxy Watch 4 Classic siyah ve gümüş renklerde çıkış yapacak. Bazı raporlar Samsung’un ayrıca 44 mm Galaxy Watch 4 Classic modelini de duyurabileceğini öne sürüyor.

Galaxy Buds Plus’ın devamı olan Galaxy Buds 2’nin fiyatına gelince; tam kablosuz kulaklığın 180 € ila 200 € arasında fiyatlandırılması bekleniyor. Fiyatlar beklendiği gibi pazara göre farklılık gösterecek.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.