Akıllı Telefon Temmuz 4, 2021 17:50

Türkiye’de de Satılacak Samsung Galaxy M22’nin Fiyatı Belli Oldu

Samsung Galaxy M22 bu defa fiyatıyla karşımızda. Uygun fiyatlı akıllı telefonun teknik özellikleri ise büyük ölçüde biliniyor.
Türkiye’de de Satılacak Samsung Galaxy M22’nin Fiyatı Belli Oldu

Samsung Galaxy M22 için artık son düzlükteyiz diyebiliriz. Galaxy M serisi telefonun teknik özelliklerinin ardından bu defa Avrupa fiyatı netlik kazandı. Türkiye’de giriş yapacak Glaxy M22 Avrupa’da 240 € fiyat etiket taşıyacak. Bu fiyat telefonun 4GB RAM + 128GB versiyonu için. Söz konusu 64GB’lık model olduğunda fiyat haliyle daha düşük seviyede olacaktır.

Samsug Galaxy M22 Başlıca Özellikleri 

Galaxy M22’nin teknik özellikler noktasında Galaxy A22 modelini referans alması bekleniyor. Yakın zamanda GeekBench kriter testinde ortaya çıkan telefona MediaTek’in Helio G80 işlemcisi güç verecek.

Yine yakın zamanlı bir başka sertifika sürecinde telefonun 25 watt hızlı şarj desteğine sahip 6.000 mAh büyüklüğünde bir pile sahip olacağı görüldü. Fakat telefonun kutu içeriğinde 15 watt’lık bir adaptör olması bekleniyor.

Galaxy M22 modelinde 6.4 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlüğünde ve  90Hz tarama hızına sahip Super AMOLED ekran yer alacak. Telefonun kamera paketine gelince; burada 48 megapiksel dörtlü bir paket göreceğiz. Ana kameraya 8 megapiksellik ultra geniş açılı, 2 megapiksel derinlik ve 2 megapiksel makro kamera eşlik edecek. Ön kameranın ise 13 megapiksel çözünürlüğünde olması bekleniyor. Telefon kutudan ise Android 11 sürümü ile çıkacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.