Temmuz 2, 2021 18:53

Galaxy Watch 4 Serisi Saatler ve Galaxy Buds 2’nin Fiyatı Belli Oldu

Son dönemde birçok sızıntıya konu olan Galaxy Watch 4 serisi saatlerin fiyatları belli oldu. Galaxy Buds 2 kulaklığında da fiyatını biliyoruz.
Galaxy Watch 4 Serisi Saatler ve Galaxy Buds 2’nin Fiyatı Belli Oldu

Bir süredir mobil dünyasının gündeminde olan Samsung Galaxy Watch 4 serisi akıllı saat ve Galaxy Buds 2 kablosuz kulaklığın merak edilen fiyatları belli oldu. Tanıtım tarihi şimdilik gizemini koruyan giyebilir cihazların tasarım noktasında ise bilinmeyen bir detayları kalmamış durumda.

Ağustos ayında Samsung’un bir Unpacked etkinliği olacak. Bu etkinlikte katlanabilir telefonlar Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Z Fold 3 görücüye çıkacak. Yine bu etkinlikte sürpriz bir Galaxy S21 FE tanıtımı da olabilir.  Galaxy Watch 4, Galaxy Watch 3 Classic ve Galaxy Buds 2 için açıkçası ağustos ayına kadar bekleyeceğimizi düşünmüyoruz.

Galaxy Watch 4 Serisi ve Buds 2 Fiyatı

Samsung’a yakınlığıyla bilinen SamMobile sitesinin elde ettiği fiyatlara göz atalım. Bugünkü sızıntıya göre Galaxy Watch 4’ün 40mm’lik versiyonu 350 € ila 370 € arasında fiyatlandırılacak. Aynı saatin 44mm’lik versiyonu içinse fiyatın 380 € ila 400 € arasında olacağı ifade ediliyor.

Görselleri kısa süre önce ortaya çıkan Galxy Watch 4 Classic modelinde 42 mm için fiyat 470 € – 500 €, 46 mm versiyonu ise 500 €– 530 € arasında fiyatlandırılacak.

Galaxy Watch 4 için renk seçenekleri arasında siyah, gümüş, altın ve yeşil bulunuyor. Galaxy Watch 4 Classic siyah ve gümüş renklerde çıkış yapacak. Bazı raporlar Samsung’un ayrıca 44 mm Galaxy Watch 4 Classic modelini de duyurabileceğini öne sürüyor.

Galaxy Buds Plus’ın devamı olan Galaxy Buds 2’nin fiyatına gelince; tam kablosuz kulaklığın 180 € ila 200 € arasında fiyatlandırılması bekleniyor. Fiyatlar beklendiği gibi pazara göre farklılık gösterecek.

Galaxy Buds 2

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.