Güncel Teknoloji Haberleri Temmuz 1, 2021 17:32

Tosuncuk Paraları Yedi! Dönüyorum Bekleyin Dedi!

Tosuncuk bilinmeyen bir yerden bilinemeyen bir şekilde bir video yolladı. Dönüyorum, beni bekleyin dedi. Peki şimdi neler olacak?
Tosuncuk Paraları Yedi! Dönüyorum Bekleyin Dedi!

Çiftlik Bank vurgunu bu ülkedeki bin bir çeşit düzenbazlıktan birisi. Bu kadar ses getirmesinin temel sebebi ise takdir edersiniz ki insanları dolandıran figürün tipinde saklı. Hakkında kırmızı bülten ile arama çıkartılan Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın bugün bir video yayınladı ve bu videoda kağıttan bile doğru düzgün okuma yapamayarak; “bizi bu mu kandırdı” dedirtti.

SözcüTV’ye yaptığı açıklamada Mehmet Aydın isimli şahıs, hazırladığı videoya Çiftlik Bank’ı ne amaçla kurduğunu ve hiç kimseyi dolandırmak amacında olmadığını dile getirdi. Aydın, daha sonra şirketin çok fazla büyüdüğünü ve etrafındaki kişilerinde kendisi ve kurduğu sistem üzerinden haksız kazanç elde ettiğini belirtti. Bu noktada kendisinin de mağdur edildiğini söyleyen bu şahıs izleyicilere “pes artık” dedirtmeyi bu noktada başardı. Bu şahıs suçsuzluğunu ve mağduriyetini kanıtlamak adına kendi “hür” iradesi ile Türkiye’ye dönmeye karar verdiğini resmen açıkladı. Şahıs, Türk Yargısına olan güvenini de bu noktada bizlere açıkladı.

Şimdi öncelikle bu arkadaş madem bu kadar adalete güveniyordu da neden kaçtı? Bununla birlikte en önemli soru ise ne oldu da dönmeye karar verdi? Bu videonun hazırlandığı tarih ne zaman? Zira şahsın üzerinde kışlık mont var. Bu da Mehmet Aydın’ın bu tarih itibariyle Güney Yarım Küre’de bir yerde olduğunu bizlere gösteriyor. Videonun çekildiği yer ise ayrı bir tartışma konusu. Zira pekte lüks bir otel gibi görünmüyor.

Bakalım Tosuncuk efendi geldiğinde neler yumurtlayacak?

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.