Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 30, 2021 21:26

instax Mini 40 inceleme – Anı Makinesi Geldi Haaannnııımmm

Son dönemde birçok kişinin elinde görmeye başladığımız şipşak fotoğraf makinelerinin en iddialısı instax Mini 40 İnceleme ile sizlerleyiz...
instax Mini 40 inceleme – Anı Makinesi Geldi Haaannnııımmm

Yaşadığımız pandemi sürecinde evde oldukça fazla zaman geçirdik ve bu süre zarfı içinde eski fotoğraflarımıza özellikle sosyal medya üzerinden oldukça fazla baktık. Zira geçmiş yaşamlarımızı her gün daha da özlüyoruz. Yeni normalleşmenin arifesinde bugün oldukça ilginç bir ürün incelemesi ile karşınızdayız. Çektiğiniz fotoğrafların ete kemiğe bürünmesini sağlayan instax Mini 40 inceleme videosu ile bu tarz ürünler ile ilgili kafalardaki tüm soru işaretlerini gideriyoruz.

Açıkçası biz de bugüne kadar böyle bir ürünün incelemesini daha önce yapmamıştık ama son günlerde bu ürünleri özellikle gençlerin elinde oldukça fazla görüyoruz. Tatillerde, mezuniyet törenlerinde ve doğum günü partileri gibi özel günlerde bu ürünler ile çekilen fotoğraflar uzun süreli olarak duvarlarımızdaki yerini alıyor. Özellikle aşağıda gördüğünüz LED ışıklı duvar albümleri bu ürünler ile çekilen fotoğrafların daha da güzel hale gelmesini sağlıyor.

Bu ürünün sarf malzemesi içine koyduğumuz kağıtlar. Bunlardan da farklı farklı seçenekler bizlere sunuluyor. Bu tarz bir kamera alıyorsanız; mutlaka bu kağıtların da kampanyalarını kaçırmayın. Zira zaman zaman adetli alımlarda indirimler olabiliyor. Bununla birlikte farklı kağıtları da kullanma imkanına sahipsiniz. Özellikle gençlerin oldukça hoşuna gideceğine inandığımız instax Mini 40 video incelemesi ile sizleri baş başa bırakalım. Ürün ile ilgili yorumlarınızı video altında bekliyoruz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.