Akıllı Telefon Haziran 29, 2021 8:50

Angry Birds 2 Şimdi Özel Tekliflerle Huawei AppGallery’de

Angry Birds 2 AppGallery'de yerini aldı. Huawei kullanıcıları kızgın kuşlalar düşman domuzları patlatmanın zamanı geldi.
Angry Birds 2 Şimdi Özel Tekliflerle Huawei AppGallery’de

Tüm zamanların en popüler mobil oyunlarından biri olan Angry Birds 2 AppGallery’de kullanıma sunuldu . Konuya ilişkin bilgilendirme Huawei Türkiye’nin İş Geliştirme Müdürü Kaan Arlı’dan geldi. Oyun, Huawei kullanıcıları için özel zorluklar ve teklifler de getiriyor.

Angry Birds2, Rovio stüdyosu tarafından geliştirilen ve  Çin teknoloji devinin tescilli uygulama ekosisteminde kullanıma sunulan ilk mobil oyun oldu. Huawei kullanıcıları sadece oyunu oynamakla kalmayacak Angry Birds’e özel temalarla akıllı telefonlarını özelleştirebilecekler.

Bu arada, markanın akıllı saat ve akıllı bileklik müşterileri de Angry Birds2 saat yüzlerinden yararlanabilecekler. Şirket ayrıca, kullanıcıların Angry Birds markasını uygulama mağazasının dışında deneyimleyebilmek için bazı promosyonlar sunuyor. Bunlar arasında ilk oyun satın alımında %50 indirim ve diğer işlemlerde %20 geri ödeme gibi seçenekler yer alıyor.

Rovio İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Miikka Lindgren konu hakkında şu açıklamalarda bulundu.

“Angry Birds2’nin AppGallery ile ortaklığımız aracılığıyla artık dünya çapında milyonlarca oyuncunun kullanımına sunulmasından dolayı çok heyecanlıyız. Rovio’nun misyonu neşe yaratmaktır ve oyunlarımız ve yarattığımız neşe yeni kitlelere ulaştığında her zaman mutlu oluruz. Umarım birçok yeni oyuncu, Angry Birds ve onların düşmanlarıyla, ellerine verdiğimiz tüm harika oyun seçeneklerini kullanarak ciddi bir domuz patlatma eğlencesine girerler.”

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.