Amazfit Haziran 29, 2021 12:04

Amazfit T-Rex Pro Türkiye Fiyatı Açıklandı

Akıllı saatte yükselişe geçen Amazfit, yeni modeli Amazfit T-Rex Pro ile karşımızda. İşte yeni akıllı saatin Türkiye fiyatı ve özellikleri.
Amazfit T-Rex Pro Türkiye Fiyatı Açıklandı

Akıllı saat alanında kendi ispat eden Amazfit, yeni modeli Amazfit T-Rex Pro’yu ülkemizde satışa sundu. Uygun fiyatı ve özellikleri ile dikkat çeken bu model sporcuların içgüdülerini keşfetmelerine yardımcı olmak üzere tasarlanıyor. Saatin askeri nitelikte 15 dayanıklılık testini başarıyla geride bırakarak zorlu koşullarda güvenilirliğini ve sağlamlığını kanıtladı.

Saatin kapsamlı sağlık ve zindelik takip işlevleri, macera dolu aktiviteler için bir dizi açık hava sporu modunu destekliyor ve sporcuları ve macera tutkunlarını konfor alanlarının dışına çıkmaya teşvik ediyor. 10 ATM su geçirmezlik özelliği ile terden ve yağmurdan etkilenmeyen T-Rex Pro, ayrıca sporcuların sörf, yüzme veya dalış sporlarını yapmalarına olanak verecek şekilde tasarlandı.

İçten Dışa Dayanıklı

Amazfit’in yeni gözdesi T-Rex Pro ile sporcular ihtiyaç duydukları tüm bilgilere 1,3 inçlik, daima açık AMOLED ekrandan bir bakışta ulaşabiliyor. Açılı tasarıma sahip sağlam metal püskürtmeli dış çerçeve, saatin hafif ve dayanıklı olmasını sağlıyor.

Doğada Macerayı Keşfedin

Desteklenen dörtlü küresel navigasyon uydu sistemi sayesinde Amazfit T-Rex Pro, karmaşık rotalarda dahi konumu rahatça bulmaya yardımcı oluyor. Üstelik artık ister dağa tırmanırken, ister spor salonunda sıkı bir antrenman yaparken zorlu egzersize ve yüksekliğe vücudun ne ölçüde tepki verdiğini görmek için kan-oksijen doygunluğunu ölçebiliyor.

Egzersizi Zirveye Taşıyın

100’ün üzerinde farklı spor modu ve Firstbeat™ algoritması, maksimum oksijen alımı, egzersiz sonrası toparlanma süresi ve egzersiz yükü gibi özel verileri değerlendirerek sporcuların egzersiz anlayışlarını yeni bir düzeye taşıyor. Bunun yanı sıra ExerSense™ algoritması sekiz spor modunu otomatik olarak tanıyor ve ilgili tüm verileri kaydediyor.

Amazfit T-Rex Pro

İçgüdülerinizle Tam Uyumlu

T-Rex Pro ile sporcular rahatlıkla hava durumu izleyicisi, gün doğumu ve gün batımı monitörü ve mevcut ay evresi ekranıyla doğaya dair pek çok bilgiye ulaşabiliyor.

 Sağlığınız Hakkında Daha Fazla Bilgilenin

T-Rex Pro, BioTracker 2 PPG Biyoizleme Optik Sensörü ile donatıldı. Bu sensör günün 24 saati hassas bir şekilde kalp atış hızınızı izliyor ve kalp atış hızınız anormal yükselirse uyarı veriyor.

T-Rex Pro, tescilli Kişisel Aktivite İstihbaratı (PAI) sağlık değerlendirme sistemi aracılığıyla kişiselleştirilmiş değerlendirmeler sunuyor. PAI, antrenmanlarınızdan, kalp atış hızınızdan ve izlenen diğer verilerinizden toplanan tüm verileri alarak benzersiz sağlık değerlendirme puanınızı gösteren sayısal bir değerle ifade ediyor.

Amazfit T-Rex Pr Fiyatı

Amazfit T-Rex Pro 1.699 TL’ye Hepsiburada.com ve çok sayıda saygın online satış platformundan temin edilebiliyor.

Amazfit T-Rex Pro

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.