Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 28, 2021 18:55

Realme Book İçin Sürpriz Windows 11 Açıklaması

Realme, tanıtım tarihi henüz belli olmayan Realme Book bilgisayarı hakkında sürpriz bir açıklamada bulundu. Windows 11 sürprizine göz atalım.
Realme Book İçin Sürpriz Windows 11 Açıklaması

Realme bütçe dostu akıllı telefon, saat ve kulaklık çözümleriyle üç yıl gibi kısa bir sürede dünyanın önde gelen markalarından biri haline geldi. Firma çok yakında ürün yelpazesini dizüstü bilgisayar ve tabletlerle daha da genişletecek. Hatta Çin merkezli marka Realme Book adını taşıyan ilk dizüstü bilgisayarını onayladı ve ürüne ait paylaşımlara başladı.

Realme Book İçin Windows 11 Sürprizi

Realme cephesinden gelen yeni bir tweet, markanın ilk dizüstü bilgisayarının Windows 11 ile geleceğini doğruluyor. Ancak bilgisayarın kutudan çıktığı haliyle mi Windows 11’e sahip olup olmayacağı henüz doğrulanmadı.

Dizüstü bilgisayar, Windows 11 işletim sistemi ön yüklü gelmese bile, işletim sisteminin yeni sürümüne erken erişim sağlayacak bilgisayarlardan biri olması muhtemel görünüyor.

Eğer Realme ilk dizüstü bilgisayarı için bizleri kasım ayına kadar bekletmezse, cihazın Windows 10 sürümü ile gelmesi yüksek ihtimal. Zira Windows 11’in son kullanıcı ile buluşması bu yıl tatil sezonunda yani kasım ayında gerçekleşecek.

Realme’nin ilk dizüstü bilgisayarı hakkında şu an için elimizde herhangi bir bilgi bulunmuyor. Sadece marka tarafından yayınlanan bir görsel, dizüstü bilgisayarın Apple’ın MacBook Air serisinden esinlendiğini gösterdi.

RealmeBook tanıtıldığında Hindistan başta olmak üzere Xiaomi ve alt markası Redmi tarafından piyasaya sürülen dizüstü bilgisayarlarla rekabet edecek . Bilgisayarın 50.000 Rs’nin (670 $) altında fiyatlandırılması bekleniyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.