Akıllı Telefon Haziran 28, 2021 12:09

MediaMarkt’tan Çocukları Mutlu Edecek Karne Hediyeleri

MediaMarkt karne hediyeleri ile zor bir yılı geride bırakan çocuklarımızı sevindirmenin tam da zamanı. İşte MediaMarkt'ta öne çıkan hediyeler...
MediaMarkt’tan Çocukları Mutlu Edecek Karne Hediyeleri

MediaMarkt indirimleri devam ediyor. MediaMarkt son kampanyasıyla karne heyecanını yaşamak üzere olan çocukları sevindiriyor. Çocuğunuz için teknoloji dolu bir karne hediyesi almayı düşünüyorsanız MediaMarkt karne hediyeleri indirimlerine göz atmanızı öneriyoruz.

MediaMarkt Karne Hediyeleri Fırsatları

Oyun konsolu…Pek iyi! Tablet…Pek iyi! Scooter…Pek iyi! MediaMarkt teknolojilerinin hepsi pek iyi! Hooverboard’dan kulaklığa, akıllı saatten drone’a çocukları çok mutlu edecek karne hediyeleri MediaMarkt’ta! Son gün 28 Haziran. Detaylara buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

Çocuğunuza yeni nesil gelişmiş özelliklere sahip bir Samsung tablet satın almayı düşünüyorsanız buradaki modellere göz atabilirsiniz. Üstelik bonus ve paraf karta peşin fiyatına 6 taksit avantajıyla.

Kimi çocuklarımız için bir dizüstü bilgisayar en ideal karne hediyesi olabilir. Seçili dizüstü bilgisayarlarda %10 indirim avantajı. Üstelik bonus ve paraf karta peşin fiyatına 12 taksit fırsatıyla. Seçili dizüstü bilgisayarlara buradaki linkten erişebilirsiniz.

Genç kullanıcıları hedef alan ve son dönemin en popüler telefonlarından biri olan Samsung Galaxy A52 çocuğunuzu epey mutlu edecek bir karne hediyesi olabilir. Stereo hoparlör, 90Hz tarama hızına sahip Super AMOLED ekranı, IP67 suya ve toza karşı dayanıklı yapısı ve tabii ki 64 megapiksel dörtlü arka kamerası Galaxy A52 modelini gençler arasında en popüler telefonlardan biri haline getirmiş durumda. Samsung Galaxy A52 128GB 4.199 TL! Üstelik Denizbank kredisiyle faizsiz masrafsız 3 taksit fırsatıyla! Telefonu buradan satın alabilirsiniz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.