Akıllı Telefon Haziran 26, 2021 9:53

Xiaomi İkinci Bir Gövde Gösterisine Hazırlanıyor: MIUI 13, Mi Mix 4, Mi Pad 5 ve Dahası

Xiaomi ağustos ayını epey hareketli geçirecek. Xiaomi MIUI 13 'ün yanı sıra beklenen telefonu Mi Mix 4'ü de duyuracak. Ayrıca dahası var...
Xiaomi İkinci Bir Gövde Gösterisine Hazırlanıyor: MIUI 13, Mi Mix 4, Mi Pad 5 ve Dahası

Son gelişmeler Xiaomi’nin ağustos ayında kapsamlı bir etkinlik gerçekleştireceğini gösteriyor. Şirketin mart ayı etkinliği hala hafızlarda. O kadar çok ürün tanıtımı gerçekleşti ki, Xiaomi tüm bu tanıtımları anca iki güne sığdırabildi. Mi 11 Pro, Mi 11 Ultra, Mi Mix Fold, Mi Notebook Pro, Mi Band 6, Mi Smart Projector 2 Pro, Mi 11 Lite ve Mi AX9000 router Xiaomi’nin mart ayında gerçekleştirdiği etkinlikte duyurduğu ürünler oldu. Şimdi bir benzeri ağustos ayında düzenlenecek. Xiaomi kullanıcıları özellikle MIUI 13 sürümünü sabırsızlıkla bekliyor.

Xiaomi Mi 11 Ultra

Xiaomi MIUI 13, Mi Mix 4 ve Daha Birçok Ürün Duyuracak

Çin’in popüler mikroblog sitesinde Digital Chat Station adlı güvenilir kaynak son dönemde önemli bilgiler aktarıyor. Bu kişi son paylaşımında Xiaomi’nin  ağustos ayında büyük bir etkinlik gerçekleştireceğini duyurdu.

Bu etkinliğin en dikkat çeken tanıtımı tabii ki MIUI 13 olacak. MIUI 12 ve hatta MIUI 12.5 sonrası yaşanan sorunlar Xiaomi kullanıcılarını çileden çıkarmış durumda ve MIUI 13’ün bu noktada tüm bu sorunlara çözüm olması bekleniyor.

Xiaomi’nin ekran altı kamera teknolojisine sahip ilk telefonu Mi Mix 4 de yine bu etkinlikte görücüye çıkacak. MIUI 13 sürümüyle çıkış yapacak ilk telefon olan Mi Mix 4’ün özellikle nasıl bir tasarıma sahip olacağı büyük merak konusu.

Snapdragon 870 işlemcisinden güç alacak Mi Pad 5 tablet serisi, akıllı televizyonlar, akıllı hoparlörler ve yeni akıllı saatlerin de yine bu etkinlikte tanıtılacağı gelen bilgiler arasında.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.