Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 24, 2021 13:35

PES 2022 Demo Sessiz Sedasız Yayınlandı

Futbol severlerin merakla beklediği PES 2022 Demo sürümü ile karşımıza çıktı. Sessiz sedasız yayınlanan demonun detayları haberimizde.
PES 2022 Demo Sessiz Sedasız Yayınlandı

PES ile FIFA arasındaki rekabete geçtiğimiz yıl Konami ara vermiş ve PES 2021’i yayınlamak yerine sadece kadro güncellemesi sunmuştu. Yeni nesil konsollara odaklandığı için 2021’i pas geçeceğini belirten Konami bugün sürpriz bir şekilde PES 2022 Demo sürümü ile karşımıza çıktı.

PES 2022 Demo tüm platformlar için sessiz sedasız çıkışını gerçekleştirdi

PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S konsolları için yayınlanan demo sürüm, şimdilik oyun hakkında fazla detay vermiyor. Konsol sahipleri bu demoyu deneyebilmek için PS Plus veya Xbox Live Gold üyeliğine de sahip olması gerekmiyor. Oyunun simgesi ise henüz belirsizliğini koruyor.

Mağazalarda New Football Game Online Performance Test olarak geçen demo sürümü MS Store ve PS Store’dan ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz. Yaklaşık olarak 8 GB büyüklüğünde olan bu demo oldukça güzel görünüyor. Galiba yıllar sonra Konami, FIFA’ya rakip bir oyun çıkaracak.

PES 2022 Demo

Bildiğiniz gibi Konami takım lisanslarını FIFA’dan alamıyor. Bu sürümde de bazı takımların isimleri yine farklı farklı olacak. Ancak oyuncuların isimleri ve güçleri gerçek olacak. 2021’in son çeyreğinde yayınlanması beklenen Pro Evolution Soccer 2022 bakalım bu sefer oyuncuların yüzünü güldürebilecek mi? Tahminlerimize göre yaz sonu FIFA cephesinden de bir demo sürüm gelecek ve FIFA 22 Demo Ağustos ayında oynanabilir olacak.

PES 2022 Demo detayları

  • Bu test sırasında oynamak için yalnızca sınırlı sayıda takım mevcuttur. Her takımın, kaç maça çıktıklarına ve toplam maç oynama süresine göre seçilen 22 kişilik bir kadrosu vardır.
  • Bu test için çevrimiçi çok oyunculu oyunlara katılmak için PlayStation Plus veya Xbox Live Gold’a abone olmanız gerekmez.
  • PlayStation 4 ve PlayStation 5 arasında nesiller arası oyun mevcuttur.
  • Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S arasında çapraz nesil Multiplayer mevcuttur.
  • Bu oyun şu anda geliştirilme aşamasındadır, bu nedenle çökmeler gibi beklenmedik hatalar meydana gelebilir.
  • Test sırasında planlanmamış bakım yapmamız gerekebilir.
  • Teste katılabilmek için oyun içindeki Kullanım Koşullarını kabul etmelisiniz.
  • Bu testten elde edilen oyun verileri, resmi lansman sürümüne taşınamaz.
  • Test süresi sona erdikten sonra bu oyunun beta test sürümünü oynayamayacaksınız.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.