Mobil Haziran 23, 2021 20:52

Xiaomi Mi 11 Isınma Sorunu İçin Beklenen Güncelleme Yayında

Son dönemde ısınma sorunu ve buna bağlı anakart yanmasıyla gündemde olan Xiaomi Mi 11 için yeni bir güncelleme yayınlandı.
Xiaomi Mi 11 Isınma Sorunu İçin Beklenen Güncelleme Yayında

Xiaomi Mi 11 görünüşe bakılırsa bu yıl Xiaomi’nin başını en fazla ağrıtan telefonların başında geliyor. MIUI 12.5 güncellemesi bile telefonlardaki ısınma sorunu ve buna bağlı anakart hatalarını giderebilmiş değil. Neyse ki Xiaomi telefondaki bu sorunları aşmayı hedefleyen yeni bir güncelleme yayına aldı. Bakalım yeni güncelleme Mi 11 kullanıcılarında saç baş yolduran ısınma sorunu ve performans kayıplarını giderecek mi?

MIUI 12.5.9.0 RKBCNXM sürüm numarasını taşıyan güncelleme her zaman olduğu gibi ilk olarak Çinli kullanıcılar için yayınlandı. Çok geçmeden küresel çapta kullanıma sunulacak güncelleme kapsamında şu gelişmeler yer alıyor:

Sistem

  • Android Güvenlik Yaması Haziran 2021’e Güncellendi. Artan sistem güvenliği.

Kilit ekranı

  • Yüz tanımadaki bazı sorunlar giderildi.

Durum çubuğu ve bildirim çubuğu

  • Yüz kilidi açıldıktan sonra kilit ekranı bildirim ekranı animasyonunun takılması
    sorunu düzeltildi.

Diğer

  • Oyun optimizasyonu

Xiaomi Mi 11 Türkiye

Bir süredir ülkemizde satışta olan Mi 11 cephesinde ilk fiyat düşüşü geçtiğimiz gün itibariyle gerçekleşti. Telefonun 256GB’lık versiyonunda fiyat 500 TL’lik indirimle 9.999 TL’ye geriledi. 128GB’lık modelde ise 200 TL’lik indirim söz konusu. Bu modelde ise fiyat 9.799 TL’ye geriledi.

6.81 inç büyüklüğünde 120Hz tarama hızına sahip 2K AMOLED ekran, Snapdragon 888 yonga seti, 108 megapiksel üçlü arka kamera, stereo hoparlör, 55W hızlı şarjlı 4.600 mAh pil ve ekrana gömülü parmak izi tarayıcısı Mi 11’de öne çıkan bazı özellikler.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.