Akıllı Telefon Haziran 23, 2021 14:57

LG Velvet 2 Pro Kutusundan Çıktı! Keşke Tanıtılsa…

Hazırlık aşamasındaken LG'nin akıllı telefon dünyasından çekilmesiyle ortada LG Velvet 2 Pro kutusundan çıktı. Bakalım telefon neler sunuyor.
LG Velvet 2 Pro Kutusundan Çıktı! Keşke Tanıtılsa…

LG geçen yıl G serisinin yerine Velvet serisini görücüye çıkardı. Seri daha mobil dünyasında yeni yeni yer edinirken, markanın akıllı telefon dünyasından çekilmesiyle birlikte serinin bir sonraki modeli ortada kaldı diyebiliriz. Zira LG serinin ikinci modeli olan LG Velvet 2 Pro gelişim aşamasındaydı ve bu proje yarım kalmış görünüyor.

Telefonun yayınlanan kutu açılış videosu aslına bakarsanız her şeyin hazır olduğunu yani telefonun piyasaya sunulması için önünde hiçbir engelin olmadığını görebiliyoruz.

Video, cihazın önceki modelle aynı tasarıma sahip olduğunu gösteriyor. Yüksek seviyede bir ekran / kasa oranın sunulduğu telefonda 6.8 inç büyüklüğünde Full HD + çözünürlüğünde ve 120Hz tarama hızına sahip P-OLED ekran yer alıyor.

Snadpragon 888 yonga setinden güç alan telefonun arka bölümünde üçlü kamera paketi bulunuyor. Ana kamera 64 megapiksel çözünürlüğündeyken, buna 12 megapiksel ultra geniş açılı ve 8 megapiksel telefoto kamera eşlik ediyor.

Bellek birimi 8GB RAM + 128GB şeklinde olduğu bildirilen telefon 4.500 mAh büyüklüğünde bir pil taşıyor. Hızlı şarj gücü belli olmayan telefonun çıkış yapması pek mümkün görünmüyor. Ticari olarak satışa sunulmayacak olan telefonun kaç adet üretildiği bilinmiyor. Üretilen telefonlar muhtemelen bazı ünlü kişilere dağıtılacak ve bir dizi videoda diğer üst segment telefonlarla kıyaslanacaktır.

LG Velvet 2 Pro Kutu Açılış Videosu

LG’nin akıllı telefon pazarından çekilmesi hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.