Akıllı Saat Haziran 23, 2021 16:27

Galaxy Watch Active 4 İşte Böyle Görünecek

Tanıtımına sayılı günler kala Galaxy Watch Active 4 karşımıza çıktı. Samsung'un yeni akıllı saati şık tasarımıyla göz dolduruyor.
Galaxy Watch Active 4 İşte Böyle Görünecek

Samsung, 28 Haziran tarihinde Galaxy Watch Active 4 akıllı saati görücüye çıkaracak. Tanıtım tarihine sayılı günler kala ünlü sızıntı kaynağı @Onleaks, saatin nihai tasarımını gösteren bazı görüntüler yayınladı. Akıllı saat, öncülünden farklı olarak daha fazla renk seçeneğiyle geliyor.

Galaxy Watch Active 4 Tasarımı ve Özellikleri

Galaxy Watch Active4, Active 2 ile kıyaslandığında daha dar çerçevelere sahip. Yan düğmelerin daha da uzadığı yeni tasarım anlayışından kordonlar da nasibini almış durumda. Sızıntılar, akıllı saatin siyah, gümüş, yeşil ve altın renklere sahip olacağını gösteriyor. Altın renkli seçenekte renk, sızdırılan görseldekinden biraz daha farklı olabilir.

Active 4 modeline ilişkin daha önceki sızıntılarda saatin 5nm üretim sürecine sahip bir işlemciden güç alacağı yönündeydi. 40mm ve 44mm şeklinde iki farklı kadran boyuna sahip olacak saatler, 2D camla kaplı ekranla gelip, paslanmaz çelik bir kasaya sahip olacaklar. Son gelişmeler Active 4’te bir de alüminyum modelin olacağını gösteriyor.

Samsung’un yeni nesil akıllı saatlerinde dış kısımda tasarımsal değişimleri, iç tarafta yani yazılım seviyesinde de göreceğiz. Samsung, akıllı saatlerde WearOS işletim sistemine geçiş yapacağını zaten onayladı. Samsung ayrıca yeni işletim sisteminde daha hızlı ve tepkili bir arayüz sunacağını vaat ediyor.  28 Haziran tarihinde tanıtılacak Active 4 çok geçmeden ülkemizde satışa sunulacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.