Akıllı Telefon Haziran 21, 2021 17:57

Samsung One UI Arayüzü Son Güncellemede Yağ Gibi Akıyor

Samsung One UI kullanıcı arayüzü son güncelleme sonrası deyim yerindeyse yağ gibi akıyor. Galaxy S21 serisinde yer alan arayüze göz atalım.
Samsung One UI Arayüzü Son Güncellemede Yağ Gibi Akıyor

Son güncelleme sonrası Galaxy S21 serisinde Samsung One UI kullanıcı arayüzü epey sorunsuz çalışıyor. Hatta videolar yayınlayan güvenilir bir kaynak ürün yazılımının One UI tarihindeki en sorunsuz yazılım olduğunu hatta tepki noktasında birinci sınıf seviyeye ulaştığını bildiriyor.

Mobil dünyasını yakından takip ediyorsanız Ice Universe adlı kullanıcıyı mutlaka tanıyor ve Samsung’a yakınlığını biliyor olmalısınız. Kaynak, kendi kullandığı Galaxy S21 Ultra telefonunun son güncelleme sonrası nasıl hızlı çalıştığını gösteren iki video yayınladı. Her iki videoda da arayüzün ne derece hızlı ve sorunsuz çalıştığını görebilirsiniz. Özellikle son güncelleme sonrası One UI arayüzünün hız konusunda en iyilerden biri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Videolara göz atalım.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.