Akıllı Telefon Haziran 18, 2021 18:52

Realme Türkiye Gövde Gösterisine Hazırlanıyor! Realme GT 5G…

Realme Türkiye, "5G’yi Global Hale Getirmek" adlı etkinlikte önemli açıklamalarda bulundu. Şirket ayrıca müjdeyi verdi. Yeni telefonlar yolda.
Realme Türkiye Gövde Gösterisine Hazırlanıyor! Realme GT 5G…

Relme deyim yerindeyse gümbür gümbür geliyor. Şirket kısa süre önce Çin’de gerçekleşen 618 indirim etkinliği kapsamında birkaç gün içerisinde 1 milyonun üzerinde telefon satışı gerçekleştirdi. Dünyanın en büyük pazarları olan Çin ve Hindistan’da önlemeyen bir yükselişte olan Realme Türkiye pazarına çok yakında ses getiren telefonlarını getirecek. Bunların başında da Realme GT 5G geliyor.

Realme Türkiye: Yeni Telefonlar Yolda

Realme,  Counterpoint ile birlikte Türkiye’de gerçekleştirdiği etkinlikte “5G’yi Global Hale Getirmek: Herkes İçin Erişilebilirlik”Türkiye’de 5G destekli telefonları piyasaya sunmalarının an meselesi olduğunu ifade etti. Bu arada, Türkiye’de 1. çeyrekte satılan akıllı telefonların dörtte birinden fazlası 5G özellikli olduğunun altı çizildi. Bu değerlendirme Türkiye’nin 5G için iyi bir konumda olduğunu ve bu yıl ticari 5G hizmetleri başlatıldığında bu talebin daha artacağından söz edildi.

Realme Türkiye

Realme’nin bu Türkiye’de gerçekleşen etkinlikte  yeni telefonların yolda olduğunun müjdesini verdi. Tabii burada en çok ilgi Realme GT 5G modelinde olacaktır. Snadpragon 888 işlemcisinden güç alan, 120Hz tarama hızına sahip OLED ekran, 64 megapiksel üçlü kamera ve 65 watt hızlı şarj özelliğiyle kendisinden üç kat daha pahalı telefonlara kafa tutan Realme GT 5G kısa süre önce Avrupa’ya giriş yaptı. Avrupa’da ön siparişe özel sadece 369 €’dan satışa sunulan telefon kısa süre içerisinde Türkiye’ye giriş yapacak.

Realme yeni nesil Narzo serisi telefonları da Türkiye’ye getireceğinin müjdesini verdi. Orta segmente yeni bir soluk getirecek seriye dair gelişmeler yaşandıkça aktarmayı sürdüreceğiz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.