Mobil Haziran 17, 2021 11:53

HONOR Earbuds 2 SE Tanıtıldı! Uygun Fiyatlı İyi Kablosuz Kulaklık

Honor'un kısa süre önce gerçekleştirdiği etkinlikte duyurduğu ürünlerden biri de Honor Earbuds 2 SE tam kablosuz kulaklık oldu.
HONOR Earbuds 2 SE Tanıtıldı! Uygun Fiyatlı İyi Kablosuz Kulaklık

Honor kısa süre önce gerçekleştirdiği etkinlikte, Honor 50 serisine ek olarak Honor Earbuds 2 SE gerçek kablosuz kulaklığı da tanıttı. 3D biyonik ergonomik tasarımı benimseyen kulaklık kompakt yapısıyla da oldukça hafif. Her biri sadece 5.5 gram ağırlığında olan Earbuds 2 SE aktif gürültü azaltma teknolojisiyle geliyor. Kulaklıkta ayrıca uzun bir basış ile şeffaf modu açılıyor. Böylece kulaklığı çıkarmadan dış dünyayla net bir şekilde iletişim kurmak mümkün.

Earbuds 2 SE, 10 mm özel birim ve polimer kompozit diyafram ile donatılmıştır. Kulaklığa ayrıca oyuncular için düşük gecikmeli bir oyun modu da dahil edilmiş.

Honor Earbuds 2 SE

Kulaklığın öne çıkan özelliklerinden biri de “hüzmeleme” teknolojisi. Bu sayede kulaklıkta yer alan çift mikrofon, AI arama gürültüsünü azaltma ve insan sesini daha doğru bir şekilde almak, aramanın kalitesini iyileştirmek için insan sesini ortamdaki gürültüden akıllıca ayrılabiliyor.

Kutusu ile 32 saate kadar pil ömrü vaat eden kulaklıkların her biri 10 saate kadar kesintisiz müzik çalabiliyor. Bir önceki modele göre şarj süreci %186 geliştirilmiş durumda.

Honor Earbuds 2 SE teknik özellikleri

  • Bluetooth 5.2, AAC kodeki
  • 10 mm dinamik sürücüler
  • Aktif Gürültü Engelleme Teknolojisi, 2 mikrofon ile çağrı gürültüsünü azaltma
  • Oyun için düşük gecikme
  • Dokunmatik kontroller, aşınma algılama
  • Boyutlar: 37,5x 23,9 x 21 mm (kulaklık başına); 45,5×61,2×25,35 mm (şarj kutusu); Ağırlık: 5,5 g (kulaklık başına), 41 g (kulaklıksız şarj kutusu)
  • Sıçramaya dayanıklılık (IPX4)
  • 55mAh pil (kulaklık başına) 10 saat oynatma sunar, 410mAh şarj kutusu 32 saate kadar (ANC olmadan) oynatma sunar, 4 saat oynatma için 10 dakika şarj, USB Type-C

Honor’un yeni nesil kablosuz kulaklık gece yarısı siyahı ve bu beyazı renkleriyle geliyor. 469 yuan / 73 dolar fiyat etiketi taşıyacak kulaklık 23 Haziran tarihi itibariyle ilk olarak Çin’de satışa sunulacak. Kulaklığın Türkiye’ye giriş yapması bekleniyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.