Akıllı Saat Haziran 15, 2021 18:08

Realme Watch 2 ve Watch 2 Pro Tanıtıldı! Bedavadan Biraz Pahalı Saatler

Realme bugünkü etkinliğinde iki yeni akıllı saat duyurdu. Realme Watch 2 ve Watch 2 Pro uygun fiyatlarıyla öne çıkmayı başarıyor.
Realme Watch 2 ve Watch 2 Pro Tanıtıldı! Bedavadan Biraz Pahalı Saatler

Realme bugün GT 5G amiral gemisi katili telefonunun yıldız olduğu etkinlikte iki yeni akıllı saat çözümü duyurdu. Realme Watch 2 ve Watch 2 Pro bütçe dostu fiyatlarıyla kullanıcıların ilgisini çekeceğe benziyor. İki saat arasında ekran boyutu ve pil başta olmak üzere bazı farklılıklar göze çarpıyor.

Watch 2 Pro’da 1.75 inç büyüklüğünde 320 x 385 piksel çözünürlüklü ekran yer alırken, Watch 2’de ise 1.4 inç büyüklüğünde ve 320 x 320 piksel çözünürlüğünde bir ekran kullanılıyor. Her iki ekran maksiumum 600 nit parlaklığa erişebiliyor.

Watch 2 Pro, daha yüksek çözünürlük ve daha büyük ekran boyutuna rağmen tek bir şarjla 14 güne kadar dayanabilen 390mAh büyüklüğünde bir pil taşıyor. Bu süre Watch 2 modelinde 12 gün. Ek olarak Watch 2 Pro GPS+glonass çift uydu sistemi ile birlikte geliyor. Ancak Watch 2’de GPS desteği yer almıyor.

Realme Watch 2

Saatlerin ikisi de IP68 su ve toz geçirmezlik sertifikasına sahip. Ayrıca optik kalp atış hızı sensörü ve kan oksijen izleme gibi diğer akıllı saatlere özgü önemli gelişmelerde görüyoruz. Akıllı saatler tüm bunlara ek olarak kalp atış hızı izleyicisi, uyku döngüsü izleyicisi, adımsayar, kalori ve kat edilen mesafe ve diğer izleme özellikleriyle birlikte geliyor. Watch 2 serisi saatler açık havada koşu, yürüyüş, futbol, ​​basketbol, ​​badminton, ip atlama ve diğerleri dahil olmak üzere 90 kadar spor modunu destekliyor.

Watch 2 55 Euro fiyatla satışa sunulacak, Watch 2 Pro ise 75 Euro fiyat etiketi taşıyacak. Çok yakında Türkiye’de de göreceğimiz saatler için satış süreci 16 Haziran itibariyle başlıyor.

Realme Watch ve Watch 2 Pro özellikleri

 • 1.4 inç ve 1,75 inç büyüklüğünde 320 × 385 piksel çözünürlüklü 286 PPI dokunmatik renkli LCD ekran, 600 nit maksimum parlaklık, 2.5D çizilmeye dayanıklı cam, 100+ saat yüzü
 • 3 eksenli ivmeölçer, Kalp atış hızı sensörü
 • Realme Link uygulamasıyla Android 5.0+ cihazlara uyumlu, Bluetooth 5.0
 • Hassas rota bilgisi, adım izleme ve etkinlik izleme için Çift Uydu GPS (Sadece Pro model)
 • 90 Spor modu: Dış mekan koşu, açık hava yüryüşü, açık hava bisikleti, kapalı alan koşu, Kuvvet Antrenmanı, Futbol, ​​Basketbol, ​​Kriket, Badminton, Atlama İpi, Kürek Çekme, Eliptik, Yoga, Serbest Antrenman, VO2max Testi, vb.
 • Otomatik Kalp Hızı Ölçümü, 24 saatlik Gerçek Zamanlı Kalp Atış Hızı, Düşük kalp atış hızı hatırlatma, Kan Oksijen (SpO2) Ölçümü, Uyku Algılama, Adım sayar, Kalori ölçümü, Mesafe ölçümü, Su Hatırlatma, Hareketsizlik Hatırlatma, Aktivite Kayıtları
 • Müzik Kontrolü, Kamera Kontrolü, Hava Durumu Tahmini
 • Çağrı Bildirimi, Mesaj Hatırlatma, Alarm Hatırlatma, Adım Hedef Tamamlama Hatırlatma, Bağlanma Onayı Hatırlatma, Düşük Pil Hatırlatma, Parlaklık Ayarı, Sarsıntı Ayarı, Aşınma İzleme, Ekranı Uyandırmak için Bilek Kaldırma, Rahatsızlık Modu
 • Suya Dayanıklılık (IP68)
 • Boyutlar: 255,2 × 38,9 × 12,65 mm; Ağırlık: 40g
 • 14 güne kadar pil ömrü sunan 390 mAh pil

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.