Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 13, 2021 19:52

OnePlus 9 Pro ve OnePlus One Karşılaştırma / Comparison (English Subtitles)

Android ekosisteminin en tepesindeki telefonlardan birisi olan OnePlus 9 Pro ve OnePlus One karşılaştırması ile yapılmayanı yapıyoruz...
OnePlus 9 Pro ve OnePlus One Karşılaştırma / Comparison (English Subtitles)

Akıllı telefon pazarında son dönemde büyük bir rekabet yaşanıyor. Özellikle kamera, ekran ve genel performans tarafında mobil ürünler büyük bir aşama kaydetti. Peki bu süreçte neler değişti? Açıkçası biz de teknoburada.net olarak bugüne kadar hiçbir yerde yapılmamış olan bir video inceleme ile sizlerleyiz. İlk nesil OnePlus One ile geçtiğimiz aylarda satışa sunulan OnePlus 9 Pro’yu karşılaştırmak istedik. Peki OnePlus 9 Pro ve OnePlus One karşısında ne yapacak?

Açıkçası buradaki amacımız OnePlus One  ne kadar kötü bir telefonmuş ama OnePlus 9 Pro ne kadar iyi bir telefonmuş demek değil. Zira aslına baktığınızda 2014 yılında pazara sunulan OnePlus One için hatırlayacaksınız “amiral gemisi katili” deniyordu. Bugün ise OnePlus 9 Pro kendi katilini bekleyen bir marka haline dönüştü. Peki bu noktaya nasıl gelindi? Video içinde bunlara da değiniyoruz. Video içinde OnePlus One / OnePlus 9 Pro ile çektiğimiz örnek görselleri de karşılaştırma imkanına sahip olacaksınız. Bununla birlikte ekran karşılaştırması ve arayüz karşılaştırmasını da yine video içinde sizlerle paylaşacağız.

OnePlus Türkiye pazarına resmen giren bir üretici konumuna gelmiş durumda. Önümüzdeki günlerde Nord ve farklı ürünler ile tanışacağız diye düşünüyoruz. Şimdi dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve hazırladığımız incelemeye geçiş yapalım. Sizce arada 7 yıllık bir fark var mı? Nasıl farklar var? Video altındaki yorumlar kısmında düşüncelerinizi bizlerle paylaşın.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.