iPhone Haziran 13, 2021 15:51

Ödül Alan iPhone Uygulamaları Belli Oldu

Apple Design Awards 2021 kapsamında ödül alan iPhone uygulamaları belli oldu. Bu uygulamalara bayılacaksınız. İşte detaylar.
Ödül Alan iPhone Uygulamaları Belli Oldu

Apple her yıl uygulama mağazası App Store‘daki uygulamalarını ödüllendirmek için Apple Design Awards etkinliği düzenliyor. En iyi uygulama ve oyunların yer aldığı bu etkinlik bu yıl yine açılışında merakla beklenen iOS 15‘in tanıtıldığı  WWDC 2021 kapsamında düzenlendi. Ödül alan iPhone uygulamaları ve oyunlarının seçildiği etkinlikte, birbirinden güzel ve faydalı uygulamalar farklı kategorilerde belli oldu.

Apple’ın Dünya Çapında Geliştirici İlişkileri Başkan Yardımcısı Susan Prescott, “Bu yılki Apple Tasarım Ödülü kazananları, harika bir uygulama deneyiminden beklediklerimizi yeniden tanımladılar ve onları hak ettikleri bir galibiyet için tebrik ediyoruz. Bu geliştiricilerin çalışmaları, uygulamaların ve oyunların günlük hayatımızda oynadığı temel rolü somutlaştırıyor ve altı yeni ödül kategorimize mükemmel örnekler olarak hizmet ediyor.” dedi.

Apple Design Awards kazananları genellikle alanlarında faklılık gösteren ve ilki başaran uygulama ve oyunlardan seçiliyor. Bu ödüllü oyunlar, yalnızca topluluktaki diğer geliştiricilere değil, Apple’daki insanlara bile ilham veriyor.

Ödül alan iPhone uygulamaları 2021

Bu uygulamaların ve oyunların tümü, kendi alanalarında sunduğu farklılık ve ilkler ile öne çıkanlar olduğunu belirtelim. Geliştiricilerin aldığı prestijli fiziksel Apple Tasarım Ödülüne ek olarak, geliştiricilerin uygulamalar ve oyunlar oluşturmaya devam etmelerine yardımcı olacak donanımı içeren bir ödül paketi de sunulacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.