Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 12, 2021 11:23

VESTELCELL ile Uygun Fiyata İnternet Paketleri Geliyor!

Türkiye'nin iki büyük firması Vestel ve Türk Telekom güçlerini birleştirdi. VESTELCELL uygun paketleri ile karşımıza çıkacak.
VESTELCELL ile Uygun Fiyata İnternet Paketleri Geliyor!

Türkiye’de operatör firmalarının farklı firmalar ile anlaşma yaptığına birçok kez şahit olmuştuk. Genellikle Türk Telekom’un altyapısını kullanan bu firmalar kendi isimlerinde hat çıkarıyordu. Bugün bunlara bir yenisi daha eklendi. Türk Telekom ile Vestel, anlaşma yaptığını ve VESTELCELL hizmetini çok yakında kullanıma sunacağını açıkladı.

Millî sorumluluk yaklaşımıyla ülke ekonomisine büyük katma değer sağlayan iki inovatif şirket, VESTELCELL ismi ile yeni bir faturalı mobil hizmeti hayata geçirdi.  Yeni faturalı hatlara, yaklaşık bin noktada, sadeleştirilmiş ve kullanıcıya uygun fiyatlı çözümler sunan tarifelerle ulaşılabilecek. Yeni operatör tarifeleri ayrıca Vestel ürün alımlarında kullanılabilecek hediye çeki kurgularıyla da kullanıcıya fırsatlar sunacak.

Önümüzdeki günlerde kullanıma sunulacak olan yeni faturalı hattın tarifeleri de açıklandı. İki devin anlaşması tüketicilere yarayacak gibi görünüyor. Daha uygun fiyata yüksek GB’lı internet tarifeleri ve konuşma süreleri kullanıcılar ile buluşturulacak.

VESTELCELL tarifeleri

Katlanan mini tarifesi 3 + 3 GB İnternet 500 DK konuşma, 1000 SMS ve 75 TL hediye çeki ayda 35 TL, kalanan midi 6 + 6 GB İnternet 750 DK konuşma, 1000 SMS ve 100 TL hediye çeki ayda 45 TL ve katlanan maksi paketi 9 + 9 GB İnternet, 1000 DK konuşma, 1000 SMS ve 150 TL hediye çeki ayda 55 TL’den müşterilere sunulacak.

vestel

Vestel’in CEO’su hedeflerinin 5 yılda 250 bin kullanıcıya ulaşmak olduğunu söylüyor. Türk Telekom CEO’su Ümit Önal ise yerli ürün ve teknoloji kullanımını artırmayı amaçladıklarının altını çiziyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.