Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 10, 2021 10:58

Leyla ile Mecnun Geri Dönüyor! Leyla Belli Oldu!

Türkiye'nin tartışmasız en iyi absürt komedi dizisi Leyla ile Mecnun geri dönüyor. Dizinin Leyla'sı da bugün resmi olarak açıklandı.
Leyla ile Mecnun Geri Dönüyor! Leyla Belli Oldu!

TRT 1 ekranlarında bir dönem fırtılanalar estiren Leyla ile Mecnun, sürpriz bir şekilde final bile yapmadan yayından kaldırılmıştı. Absürt komedi türündeki dizinin üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala kendine has bir fan kitlesi vardı. Bu fan kitlesi de dizinin geri dönmesini istiyordu. Nihayet beklenen oluyor.

 Efsane dizi efsane kadrosu ile geri dönüyor! Yeni Leyla Deniz Işın olacak!

Acun Ilıcalı’nın Netflix rakibi platformu Exxen‘de Leyla ile Mecnun’un geri geleceği geçtiğimiz haftalarda duyurulmuştu. Bugün ise dizinin oyuncu kadrosu kesinleşti. Dizinin olmazsa olmazları arasında yer alan Mecnun, İsmail abi, Yavuz, Erdal Bakkal ve İskender yeni bölümlerde oyuncu değişikliği olmadan bizlerle birlikte olacak.

Dizinin ana kadrosunu korumayı başaran Exxen, yönetmenliği ve senaristliği yine Onur Ünlü ve Burak Aksak‘a emanet ediyor. Bu yıl içerisinde karşımıza çıkmasını beklediğimiz dizinin Leyla’sı ise bugün belli oldu. Son dönemin sempatik ve güzel oyuncusu Deniz Işın yeni Leyla olarak başroldeki yerini alacak.

Deniz Işın, Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt, Köksal Engür ve Ege Tanman dizide yer alacak başroller arasında yer alıyor. İlerleyen bölümlerde muhtemelen ünlü konuk oyuncular da olacaktır.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.