Akıllı Telefon Haziran 9, 2021 16:57

Honor 50 ve Honor 50 Pro’nun Işıl Işı Renklerini Çok Seveceksiniz

Honor50 ve Honor 50 Pro modellerinde bugüne kadarki en kapsamlı sızıntı gerçekleşti diyebiliriz. Telefonların renkler epey ilgi görecek.
Honor 50 ve Honor 50 Pro’nun Işıl Işı Renklerini Çok Seveceksiniz

Honor 50 ve Honor 50 Pro cephesinden çok sayıda görsel yayınlandı. Bir süredir teknik özelikler seviyesinde özellikle de kamera yetenekleriyle gündemde olan serinin şimdi tüm renk seçenekleri açığa çıktı. Honor 50 serisi kamera özelliklerinin yanında renk seçenekleriyle de çok konuşulacağa benziyor.

Sızdırılan görsellerin tümünde telefonların arka görünümlerine yer veriliyor. Hem zaten iki telefon birbirine çok benzediği için hangi telefonun hangi renklere sahip olacağı şu an için belirsiz.

16 Haziran tarihinde resmi duyuruları gerçekleşecek Honor 50 serisinde telefonlar Snapdragon 778G ve Snapdragon 888 işlemcilerinden güç alacaklar. Honor50 Pro modelinde 100 watt, Honor 50’de ise 66 watt hızlı şarj desteği olacak.

Telefonların arkalarında iki devasa delik yer alıyor ve bu delikler içerisinde en üç kamera sensörü bulunuyor. Honor 50 Pro modelinde ana kamera 108 megapiksel çözünürlüğünde sensör ve f/1.8 lensten oluşuyor. Alt bölümdeki halkada iki kamera göze çarpıyor ve bunlardan biri muhtemelen telefoto sensör olacaktır. Bu iki kameranın özellikleri henüz belli değil, fakat Pro modelde bir periskop kameranın olmayacağı anlaşıldı. Önceki sızıntılarda periskop kameralı bir telefon karşımıza çıkarılsa da, bunun Honor 50 Pro Plus olabileceği gelen bilgiler arasında. Honor 50 modelinde ise ana kamerada 50 megapiksel çözünürlüğünde bir sensör kullanılacak.

Henüz kesinleşmemiş olmakla birlikte Honor 50 Pro’da 6.79 inç büyüklüğünde Quad HD + çözünürlüğünde ve 120Hz tarama hızına sahip AMOLED ekran yer alacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.