Kripto Para Haziran 7, 2021 9:44

Şeyma Subaşı Kripto Para mı Çıkardı?

Kripto para borsasına yeni isimler eklenmeye devam ediyor. Şimdi de Şeyma Subaşı, SYMS adında kripto para birimi çıkarmış gibi görünüyor.
Şeyma Subaşı Kripto Para mı Çıkardı?

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kripto paralara olan ilgi hızla artıyor. Thodex skandalına rağmen ülkemizde hala çılgınlarca işlem gören kripto para borsalarına yeni isimler katılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ülkemizin gündemini bir hayli meşgul eden Sedat Peker‘in kripto para çıkardığı iddia edilmişti. Bugün de Şeyma Subaşı, SYMS isimli kripto para birimi ile gündeme geldi.

Şeyma Subaşı SYMS ile kripto para borsasında!

Twitter’da ortaya çıkan bilgilere göre; Şeyma Subaşı’nın bu para birimini öğrencilere yardım toplamak amaçlı çıkarmış. SYMS adını taşıdığı iddia edilen bu kripto para birimi şu sıralar 0.1707 dolardan işlem görünüyor. Şimdilik iddialardan ibaret olan SYMS kripto para biriminin MEME’den ibaret olduğu söyleniyor. Peki, nedir bu MEME?

Şeyma Subaşı

Geyik için internet üzerinde anonim olarak genellikle popüler resim, video, kelime ya da cümleler şeklinde yayılan ve geniş kitlelerce manası bilinen olgulara MEME yani mim ismi veriliyor. SYMS’nin de MEME’den ortaya çıkması da oldukça ilginç olmuş.

Şeyma Subaşı’nın kripto parasının ayrıca yatırımcıları için Telegram grubu da var. Telegram grubunun açıklamasında ise Subaşı’nın ünlü lafı olan “Herkesi Mutlu Edemezsin, Çünkü Pizza Değilsin” yazıyor. Yaklaşık olarak 80 civarında yatırımcısı olan bu para biriminin yakında tırmanacağı söyleniyor. Subaşı’nın yakın zamanda evlilik teklifi aldığı Mısırlı milyarder sevgilisinin SYMS’ye yatırım yapıp yapmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.