Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 7, 2021 19:58

OPPO Enco Air İnceleme! Basın Bültenini Okuma Değil

Kendinize bluetooth bir kulaklık mı bakıyorsunuz? OPPO Enco Air inceleme videosu bu noktada size oldukça yardımcı olacak...
OPPO Enco Air İnceleme! Basın Bültenini Okuma Değil

Bluetooth kulaklıklar hayatımızda ciddi anlamda yer almaya başladı. Bunun en büyük sebebi ise bu ürünlerdeki teknolojik gelişim. Son dönemde bluetooth kulaklıların şarj ve ses performanslarını resmen bir devrim yaşanıyor. Her bütçeye göre farklı farklı markaların kulaklıkları var. İşte bu kulaklıklar arasında hem şarj  performansı hem de ses kalitesi ile öne çıkan OPPO Enco Air inceleme videosu ile karşınızdayız. Geçtiğimiz günlerde kutu açılışını yaptığımız OPPO Enco Air bu noktada oldukça dikkat çekici özellikleri ile karşımıza çıkıyor.

Öncelikle OPPO Enco Air “Yüksek Performans ve Düşük Gecikme Sertifikası” alan dünyanın ilk kablosuz kulaklığı unvanına sahip. Özel bas güçlendirici kanallar ve 12 mm kompozit titanyum sürücülerle üretilen Enco Air kullanıcıların tüm isteklerine cevap verecek nitelikte bir kulaklık. Biz de bu ürünün detaylı bir incelemesini yaptık ve özellikle pil testlerini gerçek dünyada test ettik. Bu testleri basın bülteninden okuyarak değil saati saatine sizlerle paylaşıyor olacağız.

OPPO Enco Air, gecikmeyi en aza indirmek için Bluetooth 5.2 desteği ile geliyor. OPPO’nun geliştirdiği ve gecikmeyi azaltan Oyun Modu ise bu noktada oyuncuların en beğendiği özellik olacak diye düşünüyoruz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve gerçek dünyada test ettiğimiz OPPO Enco Air incelemesi ile sizleri baş başa bırakalım…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.