Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 6, 2021 19:55

Telegram İçin Flaş Gelişme!

Günümüzün en popüler mesajlaşma uygulamalarından olan Telegram Android platformu için görüntülü görüşmeleri getiriyor. Güncelleme yolda.
Telegram İçin Flaş Gelişme!

Dünyanın dört bir yanın da milyonlarca oyuncuya sahip olan Telegram yeni gelişmelerle gündeme geliyor. Skandal gizlilik politikası ile WhatsApp‘ın kaybettiği kullanıcı kazanan uygulamadan güzel haberler var. Bildiğiniz üzere günümüz de pek çok mesajlaşma uygulamasın da görüntülü görüşme gibi seçenekler de yer alıyor. İşte popüler mesajlaşma uygulaması da görüntülü görüşmenin önünü açmaya hazırlanıyor. Aldığı güncellemeler ile sık sık çeşitli yenilikleri karşımıza çıkaran platform, yine başarılı bir güncellemeye imza atmaya hazırlanıyor. iOS platformunda beta olarak sunulan özelliğin yakın da Android kullanıcılarına da sunulacağı ortaya çıktı.

Popüler mesajlaşma uygulaması kullanıcılarına yepyeni bir özelliği sunmaya hazırlanıyor.  Görüntülü görüşme özelliğini yakında kullanıcılara sunacak olan uygulama rakiplerine fark atmanın da yollarını arayacak.

Telegram

Telegram

Telegram Görüntülü Görüşme Özelliğini Sunmaya Hazırlanıyor

Milyonlarca kullanıcıya sahip olan mesajlaşma uygulaması yenilikler üzerinde çalışıyor. Son 5 aydır deli gibi kitlesini artıran uygulama yenilikler üzerin de çalışıyor. Edindiğimiz güncel bilgilere göre popüler uygulama iOS platformunda görüntülü görüşme seçeneğini beta olarak sundu. Sızdırılan detaylar da görüntülü görüşme seçeneğinin Android platformu için de 7.8.0 beta ile sunulacak. Sesli sohbetteki her katılımcının artık aynı anda web kamerasından video başlatabileceği ve ekranını yayınlayabileceği ifade ediliyor. Şuan da iOS tarafında beta olarak deneyimlenen bu özellik yakın da Android kullanıcılarının da beğenisine sunulacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.