Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 6, 2021 8:57

Samsung Galaxy M21 Prime Edition Sızdırıldı!

Güney Koreli teknoloji devinin yeni telefon modeli Samsung Galaxy M21 Prime Edition internete sızdırıldı. Telefon yakında çıkabilir.
Samsung Galaxy M21 Prime Edition Sızdırıldı!

Akıllı telefon pazarının lideri olan Samsung‘dan yeni haberler var. Ülkemiz de dünya da milyonlarca telefon satan şirket yeni gelişmelere ev sahipliği yapıyor. Birbirinden farklı telefon modelleri ile satışlarını artırmaya devam eden şirket, Hindistan lansmanlarına hazırlanıyor. Geçtiğimiz günler de birbirinden farklı güncellemeler yayınlayan teknoloji devi bugün de yeni bir telefon modeli ile radarımıza takıldı. Yeni telefon modelinin adı Samsung Galaxy M21 Prime Edition olarak internete sızdırıldı. Google Play Console listesinde sızdırılan telefon modeli hakkında biz de ulaşabildiğimiz bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Hadi detaylara birlikte göz atalım.

Bu yıl sayısız telefon ve güncellemeyi karşımıza çıkaran Güney Koreli teknoloji devi hız kesmeden yoluna devam ediyor. Birbirinden farklı telefonları tanıtmaya hazırlanan şirket, yeni bir sızıntı ile haberimize konu oldu.

"<yoastmark

Samsung Galaxy M21 Prime Edition Google Play Console Üzerinde Görüldü

Güney Koreli şirket yeni bir telefon serisi üzerin de çalışıyor gibi görünüyor. Bu telefon serisinin de M serisi olduğu bir kez daha internete sızdırıldı. Google Play Console üzerinde listelenen yeni telefon bugün bizim de radarımıza yakalandı. Console’da SM-M215G olarak listelenen telefon modeli Hindistan’da bazı destek sayfaları ile de gündeme geldi. Edindiğimiz bilgilere göre Prime Edition telefonun standart sürümü ile aynı özelliklere sahip olacak. Yani 6.5 inç FHD Süper AMOLED ekran, 48MP birincil kamera, 8 MP ultra geniş lens, 5MP derinlik sensörü ve 4K’yı desteklemesi bekleniyor. 6.000mAh kapasiteli bataryaya sahip olacak olan telefon, 6GB RAM ve 128GB depolama seçeneği sunacak. Cihaz Android 11 ile çalışacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.