Apple Haziran 6, 2021 15:51

iPhone 13 Yeni Ve Sıradışı Bir Sızıntıyla Karşı Karşıya!

Her gün hakkında yenice bilgiler öğrendiğimiz iPhone 13 modeli bu sefer de yeni renk varyantının sızdırılmasıyla karşımıza çıkıyor!
iPhone 13 Yeni Ve Sıradışı Bir Sızıntıyla Karşı Karşıya!

Apple tarafının yeni cihazı olması beklenen iPhone 13 serisi hakkında her gün yeni bir sızıntı ile karşı karşıya kalıyoruz desek yanlış olmazdı. Zira telefonun daha küçük bir çentikle geleceğinin ortaya çıkması, görsellerinin uzun süredir internet ortamlarında dolaşması, kamera tasarımı ve şimdi de yeni renk varyantının ortaya çıkmasıyla cihazın tasarımı hakkında pek çok bilgi elimize geçti. İşte detaylar…

iPhone 13 Renk Varyantları Arasında Kararsız!

Apple’ın 13. akıllı telefon serisinin dört versiyonu bulunacak. Tasarımsal açıdan aslında bir önceki seriden pek de farklı olmayan modellerde daha büyük bir çip yer alacak ve depolama alanı da artacak. Ekran tazeleme hızı da artırılacak olan serinin bir de renk varyantlarında değişiklik olacak. Öncesinde internet üzerinde dolaşan iddialara göre “Pembe” renk seçeneği bulunacak olan cihaz kullanıcıları yanıltmayı başardı. Bir Twitter kullanıcısının paylaştıklarına göre cihaz Turuncu ile Bronz arasında bir renge sahip olacak. “Yavruağzı” olarak tanımlanması mümkün olan bu rengin cihaza pek de yakıştığını söylemek gerek doğrusu.

iPhone 13 Tasarım Twitter

Şirketin 13. akıllı telefon serisinin 2021 yılının Eylül ayında çıkış yapması planlanıyor. Yine de pandemi şartları sebebiyle bu etkinliğin ertelenmesi de ihtimaller dahilinde. Şu anki şartların gösterdiğine göre ise böyle bir ertelenme söz konusu bile değil. Cihaz hakkında yeni haberler elimize ulaştıkça sizlerle paylaşacağız.

iPhone 13 Tasarım

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.