MIUI Haziran 5, 2021 14:58

Xiaomi MIUI Güncellemelerinde Sorunlar Hakkında Açıklamada Bulundu

Xiaomi MIUI güncellemelerinde epey yenilikçi olsa da çokça sorun yaşadığı da ortada. Şirket bu yüzden kullanıcıların önerilerini topluyor!
Xiaomi MIUI Güncellemelerinde Sorunlar Hakkında Açıklamada Bulundu

Xiaomi kullanıcıları özellikle küresel pazarda daha fazla sabrı  kendinde bulamıyor olmalı. Zira geçtiğimiz hafta şirketin MIUI küresel versiyonunun geliştirilmesine yönelik tavrını değiştirmeye çağırarak imza topladılar. Kullanıcıların rahatsızlığı artık son noktaya kadar gelmiş gibi gözüküyor. Xiaomi cihazlarında yaşadıkları sorunlardan bıkan kullanıcılar artık buna bir çözüm gelmesi gerektiğini düşünüyor. Xiaomi MIUI sorunları yalnızca birkaç adet ile sınırlı değil. Her geçen gün daha büyük bir şikayet ortaya çıkıyor. Xiaomi buna çözüm olarak artık kullanıcılarından öneri toplamaya karar verdi. İşte detaylar…

Xiaomi MIUI Güncellemelerini Geliştirmek İçin Öneri Alıyor

Xiaomi aslında MIUI güncellemelerinin getirdiği sorunları kabul ediyor. Lakin bu sorunları çözüme kavuşturmak uzun zaman alıyor. Şirketin tek istediği kullanıcıların biraz daha sabırlı olması. Bununla birlikte şirkete verilen geri bildirimlerin hepsinin değerlendirileceğinin sözü de yine Xiaomi tarafından verildi. Forumlardan birinde MIUI global sürümünde kullanıcıların neleri görmeyi bekledikleri de soruldu. Buna ek olarak ise şirketin önce hangi hatayı ya da problemi düzeltmesi gerektiği de kullanıcılara soru olarak yöneltildi.

Xiaomi MIUI Logo

Eğer siz de fikrinizi belirtmek istiyorsanız maalesef ki şirket anketi kapattı. Anket 2 gün boyunca açık kaldı ve bu süreçte yeterli miktarda geri dönüşün alındığını düşünüyoruz. Tahminlere göre ise ankete katılan kullanıcı sayısı 50 binden daha fazla. Dolayısıyla şirket bu geri bildirimleri okumak ve bir karara varmak için şimdiden işe başlamalı. Umarız Xiaomi kullanıcıları gün yüzünü erkenden görür!

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.