Akıllı Telefon Haziran 5, 2021 9:55

Ve Samsung Galaxy S21 FE İlk Kez Karşınızda!

Son dönemin en çok merak edilen telefonlarından biri olan Samsung Galaxy S21 FE ilk kez karşımızda. Telefonun resmi görüntüsü sızdırıldı.
Ve Samsung Galaxy S21 FE İlk Kez Karşınızda!

Samsung Galaxy S21 FE, en önemli sızıntı kaynakları arasında gösterilen @evleaks tarafından görücüye çıktı. Galaxy S21 FE’nin temmuz ayı itibariyle seri üretime geçeceği, tanıtım tarihi içinse 19 Ağustos işaret edilirken, resmi görüntülerin çok öncesinden açığa çıkması bizleri şaşırtmadı değil.

Aşağıdaki görsellere bakıldığında Galaxy S21 FE siyah, beyaz, zeytin yeşili ve mor olmak üzere dört renk eşliğinde geliyor. Galaxy S21 FE, hem tasarım hem de eknik özellikler noktasında Galaxy S21 Plus’a benzeyecek. Burada merak edilen telefona S-Pen destekli bir kılıfın eşlik edip etmeyeceği. Malumunuz son dönemde S21 FE’nin bu yıl için Note serisinin yerini alacağı konuşuluyor.

Samsung Galaxy S21 FE Özellikleri

Galaxy S21 Fan Edition’da arka bölüm plastikten oluşacak. Arka bölümde yine sol üst köşeye yerleştirilen üçlü kamera sistemi görülüyor. Öne baktığımızda düz bir panel ve bu panel üzerinde merkeze yerleştirilen ön kamera dikkat çekiyor.

Telefonun başlıca özelliklerine gelince; Galaxy S21 FE’de beklendiği gibi 6.5 inç büyüklüğünde Full HD + çözünürlüğünde 120Hz tarama hızında Super AMOLED ekran yer alacak.

Pazara göre Snapdragon 888 ve Exynos 2100 işlemcilerini kullanması beklenen telefonda üç arka kameraların tümü de 12 megapiksel çözünürlüğünde görünüyor. Bu kameralar OIS destekli 12 megapiksel ana, 12 megapiksel ultra geniş açılı ve 12 megapiksel telefoto kamera şeklinde. Ön kameranın da 32 megapiksel olacağı gelen bilgiler arasında.

6GB / 8GB RAM, 128GB / 256GB dahili depolama, 25 watt hızlı şarj destekli 4.500 mAh büyüklüğünde pil ve Android 11 telefonda öne çıkan diğer gelişmeler olacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.