Samsung Haziran 5, 2021 17:54

Samsung Galaxy M21 Prime Edition Gün Sayıyor!

Tanıtımının üzerinden 1.5 yıl geçen modelin farklı bir varyantı satışa sunuluyor. Bahsettiğimiz cihaz Samsung Galaxy M21 PrimeEdition!
Samsung Galaxy M21 Prime Edition Gün Sayıyor!

Samsung 2020 yılının başlarında Galaxy M31 ve M21 modellerini tanıtmış satışa çıkarmıştı. Aynı yılın diğer yarısında ise Galaxy M31 Prime Edition modelini görmüştük. İsminden de anlaşılabileceği üzere cihazın bu varyantı Amazon uygulamaları ve servisleriyle birlikte kullanıcılara sunuluyordu. İlginç şekilde geçtiğimiz yıl Samsung Galaxy M21 Prime Edition varyantını göremedik. Lakin elimize geçen bilgiler cihazın bu yıl tanıtılacağını söylüyor. İşte detaylar…

Samsung Galaxy M21 Prime Edition Özellikleri Neler?

Yukarıda bahsi geçen cihaz pek çok web sitesinde şu anda görüntülenebilmekte. Hatta Samsung Hindistan’ın web sitesinde SM-M215G adıyla destek panelinde adı geçiyor. Dahası da var, cihaz Google Play Console ve BIS üzerinden görüntülenebiliyor.

Cihazın adı listelerde görünüyor ancak özellikleri maalesef ki ortada değil. Muhtemelen M31 modelinde olduğu gibi bu modelde de aynı özellikler kullanılacaktır. Ek olarak yalnızca ön yüklü gelen amazon uygulamaları, üç aylık amazon aboneliği ve bir miktar yüksek fiyat etiketi bekleniyor.

Samsung Galaxy M21 Prime Edition

Buna rağmen cihaz hakkında beklenilen bazı özellikler de yok değil. Örneğin AMOLED ekran, Exynos 9611 yonga seti, 6,000mAh boyutunda batarya ve bu bataryayı hızlı şarj edecek 15W gücünde bir şarj adaptörü bu cihazdan beklenenler arasında bulunuyor. Samsung’un konu ile alakalı vereceği kararı bilemeyiz ancak bir şekilde kullanıcılarını memnun etmeyi başaracağını düşünüyoruz. Cihaz hakkında yeni detaylar elimize geçtikçe siz değerli okurlarımıza iletmeye devam edeceğiz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.