Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 5, 2021 13:56

OnePlus 9R Kullanıcılarına Müjdeler Olsun!

Bir süredir pil sorunları ile eleştirilen OnePlus 9R nihayet sorunu aldığı OxygenOS 11.2.3.3 ile çözüme kavuşturdu. Hadi iyisiniz yine.
OnePlus 9R Kullanıcılarına Müjdeler Olsun!

Şu sıralar güncellemeler adeta hava a uçuşuyor. Bir yandan Samsung diğer yandan Xiaomi ve şimdi de OnePlus durmuyor. Yayınlanan güncellemeler telefonların daha iyi çalışmasını sağlıyor. Öte yandan alınan güvenlik yamaları da telefonları daha dayanıklı bir hale getiriyor. Bu sabah saatlerin de Güney Koreli Samsung 3’ten fazla cihaz için Haziran 2021 güvenlik yamasını yayınladı. rakipleri karşısında önde olan şirket liderliği kimseye kaptırmayacak gibi görünüyor. Bir süredir pil sorunu ile gündeme gelen OnePlus 9R modeli de bu sabah güncelleme aldı. Güncelleme ile pil sorunu nihayet çözüldü.

Haftalardır telefonun bataryasının ısındığını ve  bazı sorunlara neden olduğunu ifade eden kullanıcılar bu sabah rahat bir nefes aldılar. Güncelleme başlıca sorunları çözüme kavuşturdu.

OnePlus 9R

OnePlus 9R

OnePlus 9R OxygenOS 11.2.3.3 Güncellemesi Aldı

Edindiğimiz bilgilere göre kullanıcıların uzun bir süredir söylediği pil sorunu bugün yayınlanan güncelleme ile çözüme kavuşturuldu. Mayıs 2021 güvenlik yamasını da beraberin de getiren güncelleme hem pil sorununu hem de bazı hataları çözüme kavuşturarak telefonu daha kararlı bir hale getirdi. 106MB dosya boyutuna sahip olan güncelleme, cihaz için herhangi bir yenilik getirmedi. Güncelleme şuan da yayında olurken kullanıcıların bir an önce güncellemeyi yüklemeleri öneriliyor. Pil sorunu tamamen çözüldü ve cihaz kararlı hale getirildi.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.