Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 5, 2021 20:55

iPhone 13 Pro Sıradışı Bir Depolamaya Sahip Olacak!

Milyonların beklediği iPhone 13 Pro bu yıl sonu çıkacak. Cihaz 1 TB depolama alanı ile bir ilke imza atarak milyonlara ulaşacak.
iPhone 13 Pro Sıradışı Bir Depolamaya Sahip Olacak!

Apple‘ın yeni telefon serisi merakla bekleniyor. Dünya da ve ülkemiz de milyonlarca adet satan telefon serisi yenilenerek gelecek. Birbirinden farklı özelliklere sahip olacak olan telefon modeli, adından da epey söz ettirecek. Daha önce yaptığımız haberler de kendine yer bulan telefon modeli, başarılı satışlara imza atacak gibi görünüyor. Günümüze kadar pek çok kez özelliklerinden ve çıkış tarihinden söz ettiğimiz telefon bugün öyle bir detay ile karşımıza çıktı ki adeta dudaklarımız uçukladı. iPhone 13 Pro 1 TB depolama alanı ile piyasaya çıkış yapacak.

Günümüzde hiç bir iPhone modelinin 512GB’dan fazla depolama seçeneği yer almıyor. Apple şirketi bu alan da devrim yaratacak bir karara imza attı ve depolamayı maksimum boyuta çıkardı.

"<yoastmark

iPhone 13 Pro 1 TB Depolama İle Gelecek

Akıllı telefon pazarın da yüksek ses getirecek olan yeni seri bu yıl sonuna doğru raflardaki yerini alacak. Önce ki serilere nazaran daha ağır bir boyutta karşımıza çıkacak olan telefon, batarya konusunda da daha uzun ömürlü olacak. Depolama alanında kullanıcılarına 1 TB depolama alanı sunacak olan cihaz bir ilke imza atacak. Büyük bir depolamaya sahip ilk telefon modeli olacak olan cihaz, depolama alanı ile Android platformunu geride bırakacak gibi görünüyor. Yeni telefon serisi merakla beklenmeye devam ediliyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.