Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 4, 2021 21:23

Windows 11 Göründü! İşte Lansman Tarihi!

Dünyanın en çok kullanılan işletim sistemi yeni sürümünü almaya hazırlanıyor. Windows 11 işletim sistemi 24 Haziran'da tanıtılabilir.
Windows 11 Göründü! İşte Lansman Tarihi!

Günümüzün en çok kullanılan işletim sistemi olan Windows‘dan güzel haberler gelmeye başladı. Milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapan işletim sistemi yıllardır güncelleme almaya devam ediyor. Her güncelleme ile bir dizi yeniliği karşımıza çıkaran sistem yakın da bir üst seviyeye geçecek gibi görünüyor. Bildiğiniz üzere uzun bir süredir gözler Windows 11’i arıyordu. Bugün yeni işletim sistemi hakkında bazı detaylar gün yüzüne çıktı. Biz de bu haberimiz de ulaştığımız detaylara yer verdik ve gelişmelerden bahsettik. Windows 11 çıkış tarihi ile gündeme geldi.

Microsoft’un geçtiğimiz günler de attığı tweet olay oldu. 24 Haziran’da yeni bir etkinlik düzenleyen Microsoft, bu etkinlikte bir dizi yeni ürününü tanıtacak. Bu ürünler arasında da yeni işletim sistemi olması bekleniyor.

Windows 11

Windows 11

Windows 11 24 Haziran’da Tanıtılabilir

Merakla beklenen işletim sistemi sanki geliyor gibi görünüyor. Geçtiğimiz aylar da pek çok spekülasyon ile gündeme gelen işletim sistemi için artık lansman çok yakın. Windows 10’u unutturacak bir tasarım ve özelliklerle gelecek olan işletim sistemi bu ay içerisinde tanıtılabilir. 24 Haziran’da dev bir organizasyon düzenleyen Microsoft tahminlere göre bu organizasyon da yeni işletim sistemini karşımıza çıkaracak. Resmi Twetter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım da 24 Haziran’ı işaret eden ve Windows 10’un güneşinin battığını gösteren bir gif yayınlayan şirket, yeni işletim sistemi için yeşil ışık yakmış olabilir.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.