Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 4, 2021 13:24

Nubia Red Magic 6R Küresel Pazara Geliyor! Resmi Duyuru Geldi

Geçtiğimiz aylar da sızıntılar ile ortaya çıkan Nubia Red Magic 6R resmiyet kazandı. Şirket yeni telefonu resmi olarak onayladı.
Nubia Red Magic 6R Küresel Pazara Geliyor! Resmi Duyuru Geldi

Akıllı telefon üreticisi Nubia yine durulmuyor. Samsung ve Xiaomi’ye rakip olacak telefon modelleri üzerinde çalışan şirket, başarılı gidişatına devam ediyor. Dünyanın dört bir yanında telefonlarını yayınlayan şirket, yeni bir model ile gündeme geldi. Hatırlayacağınız üzere şirket geçtiğimiz ay Red Magic 6 ve Red Magic 6 PRo’ya göre daha uygun bir fiyat etiketli telefonun geleceğini ifade etmişti. Ardından yeni telefon modeli internete sızdırılmış ve biz de haberlerimiz de bu duruma yer vermiştik. Bugün Çin pazarındaki yepyeni telefon modeli Nubia Red Magic 6R ortaya çıktı. Yakın da küresel pazara da gelecek olan akıllı telefon radarımıza takıldı.

Şirket yeni yayınladığı teaser da telefonun küresel pazara geleceğini işaretlemiş gibi görünüyor. Detaylara şöyle bir baktık ve telefon hakkında yeni bilgilere ulaştık.

"<yoastmark

Nubia Red Magic 6R Küresel Pazara Geliyor

Çin’de piyasaya sürülen akıllı telefon şimdi de küresel pazara çıkmaya hazırlanıyor. 6GB + 128GB varyantı Çin’de 423 dolar, 12GB + 256GB modeli ise 627 dolar karşılığında satılıyor. 6.67 FHD AMOLED ekrana ev sahipliği yapan akıllı telefon modeli, 144Hz ekran yenileme oranına sahip. Ekranın da parmak izi tarayıcısı bulunduran telefon modeli 64MP’lik birincil kameraya sahip. Ana kameraya ek olarak 8MP ultra geniş, 5MP makro kamera ve 2MP derinlik sensörüne sahip olan telefon Snapdragon 888’den güç alıyor. Telefon 55W hızlı şarjın yanı sıra 4.200mAh bataryaya ev sahipliği yapıyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.