Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 4, 2021 11:20

Motorola Moto G Stylus 5G Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Firma tarafından kısa bir süre sonra piyasaya sürülmesi beklenen Motorola MotoG Stylus 5G akıllı telefon teknik özellikleri sızdırıldı.
Motorola Moto G Stylus 5G Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Akıllı telefon pazarında eski günlerine dönmek adına çalışan firma yeni ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. Çinli rakipleri karşısında piyasada yer edinmeye çalışan firma yeni cihazları üzerinde çalışıyor. Firmanın kısa bir süre içinde piyasaya süreceği Motorola Moto G Stylus 5G akıllı telefon teknik özellikleri sızdırıldı. Cihaz XT2131 model numarası ile bir kaç sertifika listesinde göründü. Akıllı telefon en son Geekbench listesinde görüntülendi.

Motorola Moto G Stylus 5G Beklenen Teknik Özellikleri Nasıl Olacak

Akıllı telefon ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Telefonun FHD+ çözünürlüğe sahip 6.8 inç LCD ekrana sahip olması bekleniyor. Cihaz gelen sızıntılara göre Bluetooth 5.1 ile gelecek. UL Demko’da yer alan bilgiye göre cihaz 10W şarjlı 5.000 mAh pile sahip olacak. Bugün Geekbench listesinde görünen akıllı telefonun 6GB RAM ile geleceği doğrulandı. Akıllı telefonda Snapdragon 480 5G yonga seti olacak. Cihaz Geekbench’te tek çekirdekli testte 502 puan ve çok çekirdekli bölümde 1.651 puan aldı. Cihaz Android 11 yüklü olarak gelecek. Telefonun arka kısmında dörtlü kamera dizilimi olacak. Ana kamera 48 megapiksel çözünürlüğe sahip olacak. Ayrıca 8 megapiksel ultra geniş lens, 5 megapiksel makro kamera ve 2 megapiksel derinlik sensörü yer alacak. Telefonun ön kısmında ise 16 megapiksel selfie kamera bulunacak.

Motorola Moto G Stylus 5G

Firma tarafından akıllı telefonun yılın ikinci yarısında tanıtılması bekleniyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.