Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 4, 2021 16:20

iPhone 13 Cephesinde Yeni Gelişme!

Merakla beklenen iPhone 13 yeni gelişmelerle gündeme geliyor. Yeni telefon serisi tasarımı kadar depolama alanı ile de şaşırtacak.
iPhone 13 Cephesinde Yeni Gelişme!

Akıllı telefon dünyasının nefesini tuttuğu şu sıralar yeni telefonlardan da haberler geliyor. Samsung şirketi şu sıralar Hindistan’da yeni telefon modellerini piyasaya çıkarmaya hazırlanırken gelişmeler de yaşanıyor. Haziran ayının ilk gününden bu yana güncellemelere de devam eden şirket, en yakın rakibi ile sürekli karşı karşıya geliyor. MacBook Pro modellerini önümüzdeki yıl içerisinde karşımıza çıkaracak olan akıllı telefon üreticisi Apple yeni telefon serisi ile bir kez daha haberlerimize konu oldu. iPhone 13 serisi 1 TB’a kadar dahili depolamaya sahip olan Pro ve Pro Max modellerine sahip olabilir.

Yeni telefon serisi ile 2021’e damga vuracak olan Apple çalışmalarına devam ediyor. Yeni telefon serisini önceki serilere nazaran daha farkı bir tasarım ve daha ağır bir boyutta karşımıza çıkaracak olan şirket, depolama alanında da bir devrim yaratacak.

iPhone 13

iPhone 13

iPhone 13 1 TB Depolama Alanına Sahip Olan Pro Ve Pro Max Modellerine Sahip Olabilir

Edindiğimiz bilgilere göre yeni telefon serisi depolama alanında adeta bir devrim yaratacak. Daha önce Mart ayında gündeme gelen konu, bugün netleşti gibi. Gelen gelişmelere göre yeni telefon serisinin 1 TB depolamaya sahip olan Pro ve Pro Max modelleri olabilir. RAW görüntülerini birleştiren yeni bir biçimi de karşımıza çıkaracak olan şirket, ProRAW dosyalarını tipik HEIF veya JPEG dosyalarına nazaran 10 ile 12 kat daha büyük bir boyutta karşımıza çıkaracak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.