Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 4, 2021 13:51

Google Pixel Buds A Serisi Resmileşti! Geliyor!

Şu sıralar Android 12 ile gündemden düşmeyen Google şimdi de Pixel Buds A serisini resmileştirdi. Yeni kulaklık modeli yolda geliyor.
Google Pixel Buds A Serisi Resmileşti! Geliyor!

Milyonlarca kullanıcı Android 12‘yi merakla beklemeye devam ederken yeni gelişmeler de yaşanıyor. Her geçen gün yeni işletim sistemine dair detaylar internete düşüyor. Biz Android kullanıcıları da merakla Android 12’yi beklemeye devam ediyoruz. Çeşitli ayrıntılar ile sık sık haberlerimiz de yer alan Google son olarak dün Pixel 6 ile radarımıza yakalanmıştı. Yeni telefon serisini Panda yani siyah beyaz temalı bir yapı da karşımıza çıkaracak olan şirket, şimdi de yeni bir kulaklık modeli ile haberimize konu oldu. Şirketin yeni kulaklık serisi olan Pixel Buds A serisi resmen onaylandı.

Akıllı telefon pazarında adından söz ettiren şirket, şimdi de kulaklık pazarın da adından söz ettirmeye hazırlanıyor. Şirketin yeni kulaklık modeli resmen onaylanırken biz de yeni kulaklık modeli hakkında yepyeni detaylara ulaşmayı başardık.

Pixel Buds A

Pixel Buds A

Google, Pixel Buds A Serisini Onayladı

Suya karşı IPx4 sertifikasına sahip olacak olan kulaklık modeli, egzersiz yapan kullanıcılara daha rahat ve güvenli bir deneyim sunacak. Şık bir tasarıma sahip olacağı bilinen kulaklık modeli, pil ömrü ile de tatmin edecek. Edindiğimiz bilgilere göre kulaklık tek bir şarj ile 5 saat müzik dinleme veya 2.5 saat konuşma fırsatı verecek. Şarj kutusu eşliğinde 24 saate kadar müzik dinleme fırsatı verecek olan kulaklık modeli, 12 saate kadar da konuşma deneyimi sunacak. Cihaz 15 dakikalık şarj ile 3 saate kadar müzik dinleme veya da 1.5 saate kadar konuşma süresi vadediyor. Android platformu ile tam uyumlu olacak olan kulaklık modeli tek bir dokunuş ile bağlanabilecek. Cihaz da Bluetooth 5.0 özelliği de bulunacak. Buna ek olarak kullanıcılara 12 mm dinamik hoparlörler sunulacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.