Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 4, 2021 20:55

Galaxy S10 Serisi İçin De Sevindirici Haber Geldi!

Haziran 2021 güvenlik yamasını duyuran Samsung şirketi, Galaxy S10 için de güncellemeyi aktif ettiğini belirtti. Hemen indirin.
Galaxy S10 Serisi İçin De Sevindirici Haber Geldi!

Haziran 2021 güvenlik yamasını hızla telefon modellerine getirmeye devam eden Samsung liderliğini sürdürüyor. 2021 yılının başından bu yana güncellemeye doymayan şirket hız kesmiyor. Ülkemizde de sevilen Güney Koreli şirket, akıllı telefon pazarındaki liderliğini uzun süre koruyacak gibi görünüyor. Haziran ayının dördüncü gününe geldiğimiz şu sıralar da güncellemesini telefon modellerine getirmeye devam eden şirket yüzleri yine güldürdü. En güncel güvenlik yaması bugün Galaxy S10 serisi için de yayınlandı. Şirket sabahtan beri Haziran 2021 güvenlik yamasını dağıtmaya devam ediyor.

6 aydır düzenli olarak güncellemeler dağıtan Güney Koreli şirket bu alandaki liderliğini koruyor. Güncelleme konusunda rakip tanımayan şirket adeta düşman çatlatıyor. Telefonlarına birer birer Haziran 2021 güvenlik yamasını getiren şirket, güvenliği biraz daha ön plana çıkarıyor.

Galaxy S10

Galaxy S10

Galaxy S10 Güncellendi

Polonya’daki kullanıcıların erişimine açılan Haziran 2021 güvenlik yaması bu sabah yayınlandı. G97xFXXSBFUE6 sürüm numarası ile yayınlanan güncellemenin dosya boyutu belirtilmedi. Hatırlayacağınız üzere telefon 2019 yılının Şubat ayın da Android 9 Pie ile karşımıza çıkmıştı. O zamandan günümüze kadar pek çok güvenlik yaması alan ve almaya da devam eden telefon daha kararlı bir hale gelerek mevcut kullanıcılarının yüzünü güldürdü. Ülkemizde de geniş bir kitleye sahip olan telefon modeli önümüzdeki iki yıl daha düzenli olarak güncellemeler almaya devam edecek.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.