Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 3, 2021 18:33

OnePlus 9 Serisi İçin Android 12 Müjdesi!

Geçtiğimiz günler de OnePlus 9 serisinin Android 12 programından çıkarıldığı ifade edilmişti. Yanlışlık düzeltildi ve programa dahil edildi.
OnePlus 9 Serisi İçin Android 12 Müjdesi!

Teknoloji dünyası tarafından merakla beklenen Android 12 yakında çıkacak. Bir dizi yenilik ile haberlerimize konu olan işletim sistemi bekleniyor. Yakında ülkemizde de yayınlanacak olan sistem şuan beta aşamasında yer alıyor. Beta da kullanıcıları tatmin eden sistem için geri sayım başladı. Şuan da beta sürecin de yer alan sistem kullanıcılara bir dizi özelliği deneyimleme fırsatı veriyor. Beraberin de oyunculara özel bir modu da getirecek olan sistem geçtiğimiz gün OnePlus 9 serisini beta programından çıkarmıştı. Bir yanlışlık sonucu bu durum ile karşılaşan telefon serisi, bugün gelen duyuru ile programa yeniden dahil oldu.

OPPO ve Samsung gibi devlerin de yer aldığı beta programı işletim sistemi tam sürüm olarak çıkana kadar devam edecek. Beta programında sınırlı özelliği deneyen telefonlar yakında bekledikleri haberi alabilirler.

OnePlus 9

OnePlus 9

OnePlus 9 Serisi Android12 Beta Programına Dahil Oldu

Geçtiğimiz günler de bir yanlışlık sonucu beta programından çıkarılan telefon serisi için sürpriz bir duyuru yapıldı. Edindiğimiz bilgilere göre bir dizi cihazı engelleyen beta güncellemesi nihayet düzeltildi. Google, beta güncelleme üzerindeki bazı engelleyen sorunları çözdü ve telefon serisi yeniden beta programa dahil oldu. Yani 9 serisi kullanıcıları dilerlerse şuan da beta güncellemeyi indirebilir ve deneyimlemeye başlayabilirler. Yıl içerisinde yayınlanması beklenen Android 12 için geri sayım kaldığı yerden devam ediyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.