Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 3, 2021 21:22

Nokia C20 Plus Görüntüsü Sızdırıldı! Lansman Tarihi Belli Oldu!

Android  telefon modelleri ile konuşulmaya devam eden Nokia'dan yeni haber var. Nokia C20 Plus modelin resmi internete sızdırıldı.
Nokia C20 Plus Görüntüsü Sızdırıldı! Lansman Tarihi Belli Oldu!

Bir döneme damga vuran telefon markalarından bir tanesi olan Nokia’dan yeni haberler var. Son dönemler de Android alanına epey yönelen şirket orta segmentli telefonlar üretiyor. Bir dönem ülkemiz de ve dünya da milyonlara ulaşan telefonlar üreten şirket şimdi de orta segmentli telefonlar ile hayatına devam ediyor. Ülkemiz de önce ki kadar popüler olmayan telefon markası neredeyse unutuldu diyebiliriz. Önce Android platformunu beğenmeyen, kabul etmeyen şirket şimdi de Android tabanlı telefonlar üreterek akıllı telefon pazarındaki varlığını devam ettirmeye çalışıyor. Şirketin sıradaki telefon modellerinden olan Nokia C20 Plus bugün sızan resmi ile gözümüze takıldı.

Bugün sızdırılan görsel ile haberlerimiz de kendine yer bulan telefonun ne zaman tanıtılacağı ve özellikleri de ortaya çıkmış oldu. Hadi şu telefonun özelliklerine şöyle bir göz atalım.

"<yoastmark

Nokia C20 Plus Lansman Tarihi Belli Oldu

Öncelikle telefonun 11  Haziran’da Çin’de lansmana çıkacağını belirtelim. Bünyesin de 5.000mAh kapasiteli bir pile yer verecek olan akıllı telefon, Android 11 ile çalışacak. 3GB RAM desteğine sahip olan cihaz UniSoc okta çekirdekli CPU’dan güç alacak. Mükemmel bir pil ömrü sunacağı ifade edilen cihazın arka tarafı dokulu bir tasarıma sahip. Sekiz çekirdeğe ev sahipliği yapacak olan telefon 11 Haziran’da önce Çin’de lansmana çıkacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.