Haziran 3, 2021 13:56

Huawei Markasının 2 Haziran’da Tanıttığı Tüm Ürünler!

2 Haziran yani dün bir düzine ürün tanıtan Huawei ülkemiz de ve dünya da ilgi odağı haline geldi. İşte yepyeni ürünlerin videoları.
Huawei Markasının 2 Haziran’da Tanıttığı Tüm Ürünler!

Aslında aylardır yaptığımız haberler de Huawei markasının yeni ürünlerinden pek çok kez söz ettik. 2 Haziran yani dün bir dizi yeni ürününü karşımıza çıkaran şirket, başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Merakla beklenen HarmonyOS 2.0 işletim sistemi kuşkusuz en çok beklenilen yenilik olmuştu. Dün lansmana çıkan işletim sisteminin yanı sıra yeni akıllı saatini de lansmana çıkaran Çinli teknoloji devi bir yandan Android’e diğer yandan da Apple’a adeta kafa tutuyor. Bu sabah saatlerinde de haberlerimiz de yer alan şirket, yeni işletim sisteminin 40’dan fazla marka tarafından kullanılacağını iddia etmişti.

Dün ki lansman da Watch 3, MatePad Pro ve HarmonyOS 2.0 işletim sistemini tanıtan şirket, tüm dünyanın gündemine oturmayı başardı. Bu ürünlere ek olarak yeni kulaklık modeli olan FreeBuds 4 ve MateView monitörlerinden de söz eden şirket, Haziran ayına girer girmez yüksek ses getirmeyi başardı.

Huawei

Huawei

Huawei Yeni Ürünleri Tanıtıldı

Biz de bu haberimiz de gelişmeleri kaçıran kullanıcılar için etkinliğin tanıtım videolarını paylaştık. Etkinlik sırasında birbirinden farklı ürünlerini tanıtan şirket, hem ülkemiz de hem de dünya da gündem olurken yeni ürünleri ile rakiplerine de göz dağı verdiğini belirtelim. Akıllı saat, tablet, monitör ve kulaklık modelleri ile adından söz ettirmesi beklenen şirketin videoları aşağıda yer alıyor. Videoları izleyerek yeni ürünler hakkın da epey bilgi sahibi olabilmek mümkün.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.