Mobil Haziran 3, 2021 10:26

Huawei FreeBuds 4 Dünyaya Açılıyor! Çok Yakında Türkiye’ye Gelecek

Kısa süre önce Çin'de satışa sunulan kablosuz kulaklık Huawei FreeBuds 4 Avrupa'ya ayak basmak üzere. Sonraki durak Türkiye olacak.
Huawei FreeBuds 4 Dünyaya Açılıyor! Çok Yakında Türkiye’ye Gelecek

Şu sıralar üst segment bir kablosuz kulaklık satın almayı düşünüyorsanız bunun için bir süre daha bekleyebilirsiniz. Huawei FreeBuds 4 Çin sınırları aşıp Avrupa’ya ayak basmak üzere. Kulaklığın bir sonraki durağının ise Türkiye olacağını söyleyebiliriz.

GSMArena sitesinde yer alan habere göre FreeBuds 4, haziran ayı içerisinde İngiltere’de satışa sunulacak. 130 sterlinlik bir fiyat etiketi taşıyacak kulaklığın kablosuz şarj sürümü ise 150 sterlinden satılacak. Ancak bu versiyon için temmuz ayının beklenmesi gerekiyor.

Huawei FreeBuds 4

FreeBuds 4, geçen yıl tanıtılan FreeBuds 3’e benzer bir görünüme sahip. Ancak teknik özellikler noktasında çok daha fazlasını sunuyor. İki cihaza eşzamanlı bağlantı, şarj kutusuyla 22 saat oynatma, ANC, Bluetooth 5.2, oyunlarda minimum gecikme, 14.3mm dinamik sürücüler, 3 mikrofon ve su sıçramalarına karşı direnç bunların başında geliyor.

Huawei FreeBuds 4 Teknik Özellikleri

  • Bluetooth 5.2, Kirin A1 çipi
  • 14,3 mm dinamik sürücüler, Çift cihazla eşzamanlı Bluetooth bağlantısı
  • 2 mikrofonlu Hibrit Aktif Gürültü Engelleme Teknolojisi, 25B’ye kadar gürültü azaltma
  • Oyunlarda 90 ms düşük gecikme
  • Dokunmatik kontroller, aşınma algılama
  • Boyutlar: 41,4 x 16,8 x 18,5 mm (kulaklık başına); 58 x 21,2 mm (şarj kutusu); Ağırlık: 4,1 gr (kulaklık başına), 38 gr (şarj kutusu)
  • Sıçramaya dayanıklık (IPX4)
  • 30 mAh pil (her kulaklıkta) 2,5 saat (ANC ile) / 4 saat (ANC olmadan) kullanım, 410 mAh şarj kutusu 14 saat (ANC ile) / 20 saat (ANC olmadan) oynatma, 15 dakika şarj ile 2.5 saat kullanım, USB Type-C, Şarj çantası için Qi kablosuz şarj
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.