Güncel Teknoloji Haberleri Haziran 3, 2021 8:53

Garmin Forerunner 55 Bütçe Dostu Akıllı Saat Tanıtıldı

Firma tarafından bugün giriş seviye kullanıcılar için tasarlanmış uygun fiyatlı GPS özellikli Garmin Forerunner 55 akıllı saat tanıtıldı.
Garmin Forerunner 55 Bütçe Dostu Akıllı Saat Tanıtıldı

Amerikan teknoloji şirketi 1989 yılında kuruldu. 2010 yılından bu yana şirketin ana merkezi İsviçre’de yer almaktadır. Firma özellikle son dönemde akıllı saatleri ile biliniyor. Bugün firma tarafından yeni başlayanlar için uygun fiyatlı Garmin Forerunner 55 akıllı saat tanıtıldı. Akıllı saat özellikle koşu yapanlar için tasarlandı. Cihaz uygun fiyatlı olmasının yanında güncel bir çok özelliğe sahip.

Garmin Forerunner 55 Akıllı Saat Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Akıllı saat 208 x 208 piksel çözünürlüğe sahip 1,04 inc ekran ile geliyor. Cihazda GPS alıcısı bulunmaktadır. Bu sayede; kalp atış hızınızı ölçer ve koşarken mesafeyi, hızı ve koordinatları belirlemek için GPS kullanabilirsiniz. Cihazın kullanımı oldukça basittir. Firma tarafından yapılan açıklamada; antrenmanlarınızın etkinliğini izlemek ve iyileştirmek için gelişmiş özellikler sunmaktadır. Akıllı saat ayrıca sağlık izleme işlevi de sunmaktadır. Cihaz ile solunum 24 saat izlenmektedir. Cihazın içerisinde koşu, bisiklet, stadyum koşusu, sanal koşu, havuzda yüzme, Pilates, HIIT, nefes egzersizleri gibi profiller mevcuttur. Akıllı saatin pil ömrü 2 hafta, GPS modunda ise 20 saate ulaşmaktadır.

Akıllı saatin farklı renk seçenekleri bulunmaktadır; siyah, beyaz ve mavi şeklinde. Firma tarafından akıllı saati satış fiyatı 200 dolar olarak açıklandı. Akıllı saat uygun fiyatı ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Cihaz başlangıç seviyesindeki kullanıcılar için ideal özelliklere sahip.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.